1461 Trabzon FK’da Yusuf Şimşek periyodu resmen başladı

1461 Trabzon FK Tesisleri’nde Lider Celil Hekimoğlu’nun da yer aldığı imza merasiminde, Yusuf Şimşek kendisini dönem sonuna kadar Trabzon grubuna bağlayan mukaveleye imza attı. Lider Celil Hekimoğlu, Yusuf Şimşek’in kulübe iyi olmasını dilerken, “Kendisine güvendiğimiz için bu vazifeye layık gördük. Başarılı olacağına inanıyorum. İnşallah dönem sonunda bizi şampiyonluğa taşıyacaktır. İyi olsun” dedi.

Teknik Yönetici Yusuf Şimşek ise kendisini bu vazifeye layık gören Lider Celil Hekimoğlu ve idaresine teşekkür ederken, “1461 Trabzon FK’ya şampiyonluk gayesi olduğu için geldim. Bu ekibi inşallah daima birlikte dönem sonu şampiyonluğa ulaştıracağız. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yapacağız” sözlerini kullandı.
Teknik Yönetici Yusuf Şimşek’in takımı de belirli oldu. Şimşek’in grubunda Yardımcı Antrenör Şaban Özdeş, Yardımcı Antrenör Yaşar Işık, Yardımcı Antrenör Engin Çatır, Kaleci Antrenörü Mustafa Okal ve Atletik Performans Antrenörü Ahmet Çeltikçi misyon yapacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. 1461 Trabzon FK’da Yusuf Şimşek periyodu resmen başladı için yorumda bulun

    1461 Trabzon FK’da Yusuf Şimşek periyodu resmen başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 1461 Trabzon FK’da Yusuf Şimşek periyodu resmen başladı için ilk yorumu yapabilirsin.