Abdurrahim Albayrak: ‘Bizim bıraktığımız Galatasaray yok’

Twitter’daki Can Tongo’nun sohbet odasına katılıp değerli tespitlerde bulunan Albayrak şu sözleri kullandı;

“BİZİM BIRAKTIĞIMIZ ÜZERE DEĞİL”

“Bir golle kaçırdığımız şampiyonluk sonrası nasıl bu hale geldik inanamıyorum. Çok üzgünüm. Bizim bıraktığımız Galatasaray maalesef ortada yok. Geçen sene çok eleştirildim lakin Mustafa Cengiz’i yalnız bırakamazdım. Hiç unutmam, Mustafa Lider ameliyattan sonra narkoz tesirindeyken ‘Galatasaray’da bir sorun var mı?’ diye sormuştu.”

“İHRAÇ ETMEK İSTEDİLER”

“Bu kadar emek verdiğim yerden beni ihraç etmek için Disiplin Şurası’na verdiler. Benim Galatasaray’a hâlâ borcum var. Ben Galatasaray’a aşığım. Galatasaray 2. Lideri olarak geçen sene para bulmak için herkesi arıyordum. 150 bin dolar olan locayı sıcak para olsun diye 5 yıllığına kiraladım. Güçlü Galatasaraylılar, kulüpten uzaklaşıyor.”

“BİR ŞEY EKSİK”

“Burak Lider bir şeyler yapmak istiyor, elinden geldiği kadar çabalıyor lakin bir yerde bir şeyler eksik. Yönetimde olmasam da idareye dayanak olmalıyız. Galatasaraylıyım diyen herkes Galatasaray’a el uzatmalı. Öteki Galatasaray yok! Kasımpaşa müsabakasında da son sesimizle yeniden kadromuzu destekleyeceğiz.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Abdurrahim Albayrak: ‘Bizim bıraktığımız Galatasaray yok’ için yorumda bulun

    Abdurrahim Albayrak: ‘Bizim bıraktığımız Galatasaray yok’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Abdurrahim Albayrak: ‘Bizim bıraktığımız Galatasaray yok’ için ilk yorumu yapabilirsin.