Acısı dinmeyen Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile romantik anlarını paylaştı

Sunucu Ece Erken (43) ile uzun müddettir aşk yaşayan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Haziran 2021’de sürpriz bir kararla nikâh masasına oturmuştu.

YEDİ AY EVVEL EVLENMİŞLERDİ

Ünlü çift hoş haberi, ‘Herkese selam. Biz evlendik. Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize, sonra dostlarımıza, sevenlere, yanımızda olan herkese teşekkür ederiz” iletisiyle duyurmuştu.

UĞRADIĞI TAARRUZ SONRASI HAYATINI KAYBETTİ

Fakat geçtiğimiz hafta avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu (42), İstanbul Bakırköy’de bir balık restoranında silahlı hücuma uğramış ve yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetmişti.

KEYİFLİ ANLARINI PAYLAŞTI

Kuvvetli süreçte bol bol dua ettiğini belirten Ece Erken, dün akşam Instagram hesabından eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birbirine sarılarak dans ettiği imajları paylaştı. Epeyce memnun oldukları anları takipçileriyle paylaşan Erken, rastgele bir not yazmadı.

“CANIM NASIL YANIYOR BİR BİLSEN”

Evvelki gün eşinin kendisine sarıldığı bir fotoğrafı paylaşan Erken, paylaşımına; “Çok özledim be aşkım çok! Ne çok sevmişim ben seni oysaki, canım nasıl yanıyor bir bilsen… Allah’ım yerini cennet eylesin, parıltı içinde yat İnşallah. Dualarımdasın” notunu düşmüştü.

TEŞEKKÜR BİLDİRİSİ PAYLAŞTI

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na atak düzenleyenlerin fotoğrafını toplumsal medyada paylaşan Erken, hatalıların yakalandığını öğrenince teşekkür iletisi yayınladı. Nikah fotoğrafını paylaşan Erken, altına şu notu düşmüştü:

‘Hayatımı’ kaybettiğim şu süreçte bir an olsun beni yalnız bırakmayan, başta eşimin ailesi olmak üzere dostlarıma ve sizlere yaşamış olduğum tarifsiz acımdan dolayı teşekkür etme fırsatı bulamadım. Fakat bugün eşimin katillerinin yakalandığı haberinin bana verdiği güçle, başta İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu beyefendiye, Organize Cürümlerle Gayret Şube Müdürlüğü’ne ve acımı paylaşan herkese teşekkür etmek isterim. Biz bu akşam canım kocamın duasını yaptık, dualarını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun.”

’65 BİN LİRA İÇİN OLAMAZ’

Akının ’65 bin lira’ için düzenlendiği tartışmalarıyla ilgili konuşan Ece Erken, “İnanmıyorum. 65 bin lirayı Şafak cebinden verirdi. O denli olmazdı. Davaya bakacak hakime sesleniyorum. Ayağına sıkmış aslında, yürüyemiyor, daha niçin sıkıyor? Sen niçin her yerine sıkıyorsun? Duran adamın ayağına sıkılırsa cinayete teşebbüs. Bu adam 10 yılda çıkarsa hakkımı helal etmiyorum” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Acısı dinmeyen Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile romantik anlarını paylaştı için yorumda bulun

    Acısı dinmeyen Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile romantik anlarını paylaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Acısı dinmeyen Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile romantik anlarını paylaştı için ilk yorumu yapabilirsin.