Adana Demirspor’da hakem isyanı! Lider Murat Sancak’tan büyük reaksiyon

Beşiktaş ile 1-1 berabere kalan Adana Demirspor’da Lider Murat Sancak ve futbolcular Samet Akaydın ve Yunus Akgün, hakem Ali Şansalan’a sert reaksiyon gösterdi.

Müsabakanın akabinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Lider Murat Sancak, “TFF liderine, MHK liderine kelamım olsun. Bu hakem eyyamcının teki. Maçı katletti. Oyun oynatmadı. Futbolcuları tehdit etti. İtiraz edeni tehdit ediyor. Sayın Nihat Özdemir liderim, hakemlerin içerisindeki FETÖ’cüleri temizle liderim. Biz atınca VAR’a gitti.

‘ATTIĞIMIZ GOLDE OFSAYT YOK’

Bizim yediğimiz golde VAR’a niçin gitmiyorsun. Barış Sarper Latife mı ne karın ağrısıysa. Attığımız son gole bakınca Balotelli önünü kesmiyor kalecinin, ofsayt yok. Bunlar hazırlıklı gelmişler” diye konuştu.

YUNUS AKGÜN: BİZE PÜRÜZ OLUYORLAR

Adana Demirspor’un yıldız futbolcusu Yunus Akgün de Beşiktaşlı futbolcularla birlikte hakeme sert sözlerle yüklendi. 21 yaşındaki futbolcu, “Futbol oynamak istiyoruz, bize mani oluyorlar. Dayanılmaz gayret ediyoruz, nitekim bize mani oluyor. Hafta içi biz de Beşiktaş üzere 120 dakika oynadık. Her durumda yerdeydiler. Hakemler daha dikkatli olsun. Bugün 3 puanla ayrılmak isterdik fakat olmadı. Önümüzdeki maçlara bakacağız” tabirlerini kullandı.

SAMET AKAYDIN: BİZ FUTBOL OYNAMAK İSTİYORUZ

Beşiktaş maçında attığı golle Adana Demirspor’a 1 puanı getiren Samet Akaydın, hakem Ali Şansalan’la diyaloğa giremediklerini belirterek “Takım olarak çok düzgün çaba ettik. Hak ettik. Biz futbolu futbol üzere oynamak istiyoruz. Yere yatmıyoruz. Dakikaya oynamıyoruz. Alanda hakemle diyaloğa giremiyoruz. Hakemle konuşmak istiyoruz o bizimle berbat konuşuyor. Arka niyetli mi, bilemiyorum. Bize berbat konuşuyor. Beşiktaşlılara dokunuyoruz faul, itiraz ediyoruz sert tepki” dedi.

‘SON KONUMU GOL OLARAK GÖRDÜK’

Uzatma dakikalarında attığı lakin ofsayt nedeniyle iptal edilen golü kıymetlendiren başarılı stoper, “Biz son konumu gol olarak gördük fakat hakem, Mario’nun kalecinin görüş açısını kapattığını söyledi” yorumunu yaptı.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Adana Demirspor’da hakem isyanı! Lider Murat Sancak’tan büyük reaksiyon için yorumda bulun

    Adana Demirspor’da hakem isyanı! Lider Murat Sancak’tan büyük reaksiyon için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Adana Demirspor’da hakem isyanı! Lider Murat Sancak’tan büyük reaksiyon için ilk yorumu yapabilirsin.