Adana Demirspor’da hakem kararlarına tepki gösteren Vincenzo Montella yayını yarıda kesti

Beşiktaş mücadelesini yayıncı kuruluşa değerlendiren Montella, Samet’in ofsayt gerekçesiyle iptal edilen golünü monitörden izleyip tepki gösterdi ve röportajı yarıda bıraktı.

Takımının performansını kutlayan Montella, oyuncularıyla gurur duyduğunu belirterek “Vincenzo Montella: “Çocuklarımı performanslarından dolayı tebrik ederim. Taraftara teşekkür ederim. Sürekli maçı biz istedik. Son bölümde başarmak üzereydik. Bu yüzden içimizde acı tat kaldı. Bu takımla gurur duyuyorum.” diye konuştu.

İPTAL EDİLEN GOLÜ DEĞERLENDİRDİ

Balotelli’nin kaleci Ersin Destanoğlu’nun görüşünü kapattığı gerekçesiyle Samet Akaydın’ın attığı ikinci gol, iptal edilirken bu pozisyonu değerlendiren Vincenzo Montella, “Burada nasıl kalecinin önünde durabilir. Topun zaten gidemeyeceği bir yerde duruyor Mario ve kalecinin hiçbir şekilde görüşünü kapatmıyor.” yorumunda bulundu.

ÖFKELENİP YAYINI KISA KESTİ

Hakem kararı yüzünden galibiyetten olduklarını belirten Montella, “Ben biraz gerginim, kusura bakmayın. Ben gideyim. Yoksa kötü yorum yapacağım, hiç gerek yok.” sözleriyle tepki gösterirken deneyimli teknik adam, yayıncı kuruluşa verdiği röportajı yarıda kesti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Adana Demirspor’da hakem kararlarına tepki gösteren Vincenzo Montella yayını yarıda kesti için yorumda bulun

    Adana Demirspor’da hakem kararlarına tepki gösteren Vincenzo Montella yayını yarıda kesti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Adana Demirspor’da hakem kararlarına tepki gösteren Vincenzo Montella yayını yarıda kesti için ilk yorumu yapabilirsin.