Adana Demirspor’dan Yaşar Kemal Uğurlu açıklaması

Açıklamada hakem Uğurlu’nun oğlunun maç saatinde hastaneye kaldırıldığını öğrendiklerini kaydeden mavi lacivertli idare, konsantrasyon sorunu yaşamasının çok olağan bir durum olduğu kanaatinde olduklarını kaydetti.

Ligin 34’üncü haftasında alanında konuk ettiği Trabzonspor’a 3-1 mağlup olan Adana Demirspor’da idare şurası, müsabakayı yöneten hakem Yaşar Kemal Uğurlu hakkında bir açıklama metni yayımladı. Açıklamada, “Trabzonspor ile oynadığımız müsabakayı yöneten FİFA kokartlı hakemlerimizden Yaşar Kemal Uğurlu’nun, maç saatinde oğlunun ameliyat olmak için hastaneye kaldırıldığını ıstırapla öğrenmiş bulunuyoruz. Futbolun yalnızca sonuca odaklı bir oyun olmadığını ve genç hakemimizin içinde bulunduğu ruhsal durumun kendisini olumsuz etkilediğini, bir babanın evladını her an düşünmesinin ve konsantrasyon sorunu yaşamasının pek olağan bir durum olduğu kanaatindeyiz. Adana Demirspor olarak, Uğurlu ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, genç kardeşimizin bir an evvel sıhhatine kavuşmasını temenni ediyoruz” denildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Adana Demirspor’dan Yaşar Kemal Uğurlu açıklaması için yorumda bulun

    Adana Demirspor’dan Yaşar Kemal Uğurlu açıklaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Adana Demirspor’dan Yaşar Kemal Uğurlu açıklaması için ilk yorumu yapabilirsin.