Ahu Tuğba’dan Meriç Erkan açıklaması: Aşk yaşamadık!

Oyuncu Ahu Tuğba’nın sevgilisi olarak ismini duyuran ve katıldığı televizyon programlarıyla ünlenen Meriç Erkan, hayatını ve ismini değiştirmişti. Yeni imajı ve değiştirdiği hayat stiliyle herkesi şaşırtan Erkan’ın açıklamaları sonrasında gözler Ahu Tuğba’ya çevrildi.

Çıkan haberleri yalanlayan Tuğba, ismini Mahmut olarak değiştiren, sarık takıp cüppe giyen ve maneviyata yöneldiğini söyleyen Erkan için “Aşk yaşamadık, TV formatıydı her şey. Şayet nitekim Allah yolundaysa doğruyu söyler” dedi.

“SEVGİLİM OLMADI, TV FORMATIYDI”
magazinsortie.com’a konuşan Ahu Tuğba; kelamlarına; “Benim bu adamla hiçbir şeyim olmadı, olamaz da, Savaş Kalafat çok yeterli bilir olmadığını. Kalafat ve eşi ile kameramanlar da gün uzunluğu yanımdalardı. Meriç Erkan, Allah yolunda ise ya da Allah yoluna girdiyse benimle hiçbir vakit birlikte olmadığını söyler. Sevgilim olmadı, TV formatıydı” halinde devam etti.

Uzun yıllardır ABD’de yaşayan Ahu Tuğba, Meriç Erkan’la ekrana geldikleri programda format gereği sevgili olduklarını belirtti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ahu Tuğba’dan Meriç Erkan açıklaması: Aşk yaşamadık! için yorumda bulun

    Ahu Tuğba’dan Meriç Erkan açıklaması: Aşk yaşamadık! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ahu Tuğba’dan Meriç Erkan açıklaması: Aşk yaşamadık! için ilk yorumu yapabilirsin.