Alanyaspor’da Lider Hasan Çavuşoğlu’ndan Trabzonspor maçı daveti

Her grubun alana puan yahut puanlar için çıktığını belirten Lider Çavuşoğlu, “Bizim için taraftarlarımızın maça gelerek kadromuzu desteklemesi çok değerli. Yalnızca ekiplerini desteklemelerini ve öteki bir şeyle ilgilenmemelerini bilhassa rica ediyoruz. Türkiye’nin en büyük kulüplerinden olan Galatasaray ile oynadığımız maçta kimi seyircilerin bizi üzen telaffuzları oldu. Onların gerçek taraftarımız olmadığını biliyoruz. Bizim tribünlerimizde katiyetle hiçbir ekip yahut futbolcu aleyhinde en küçük bir makus kelam söylenmesine karşıyız” dedi.

“Hoşgörü şehriyiz”

Alanya’nın turizmin başşehri ve bir müsamaha kenti olduğunu hatırlatan lider Çavuşoğlu, “Bugüne kadar en âlâ halde misafirperverlik yaptık, bundan sonra da yapacağız. Hürmet ve sevgi çerçevesinde hareket etmeliyiz. Trabzonspor da Türkiye’nin en kıymetli kulüplerinden biri. Rakip kadroların pozisyonları bizi ilgilendirmiyor. Bizim için Aytemiz Alanyaspor’un ne yapacağı değerlidir. Taraftarlarımızın da yalnızca kendi gruplarını desteklemelerini rica ediyorum. Tribünleri de doldurmalarını temenni ediyorum” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Alanyaspor’da Lider Hasan Çavuşoğlu’ndan Trabzonspor maçı daveti için yorumda bulun

    Alanyaspor’da Lider Hasan Çavuşoğlu’ndan Trabzonspor maçı daveti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Alanyaspor’da Lider Hasan Çavuşoğlu’ndan Trabzonspor maçı daveti için ilk yorumu yapabilirsin.