Aleyna Tilki: Kız isteme olayı çok saçma!

Geçtiğimiz yıllarda ‘Cevapsız Çınlama’, ‘Sen Olsan Bari’, ‘Yalnız Çiçek’ ve ‘Dipsiz Kuyum’ modülleriyle alkış alan Aleyna Tilki, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

“NE MÜNASEBET MAL İSTER GİBİ”
Müzikçi, Twitter hesabından, “Kız isteme olayı çok saçma. Ne münasebet mal ister üzere, ‘Kızı oğluma verir misiniz?’ falan filan ya, iğrenç! İnsan üzere, ‘Evleneceğiz, isteğiniz var mı?’ de, olsun bitsin” sözlerini kullandı.

Tilki’nin gönderisi takipçilerini ikiye böldü. Toplumsal medyada kimi kullanıcılar, ünlü müzikçi ile birebir görüşte olduğunu lisana getirdi. Birtakım kullanıcılar da müzikçiye reaksiyon gösterdi.

‘İzzet Yıldızhan görmesin’Aleyna Tilki klip çekiminden paylaştı!Haberi Görüntüle

“İLİŞKİ KALIPLARI İNSANLIĞ YÖNETMEK İÇİN YARATILMIŞ”
Genç popçu, daha sonra “Zaman kavramı bile toplumları yönetmek için ortaya atılmış bir palavra. Günümüz bağ kalıpları bile insanlığı yönetmek ve niyet özgürlüğünden alıkoymak için yaratılmış, sahiden gerçekleşmesi imkansız olan palavralardır. ‘Bağlar’ demiyorum, ‘İlişki kalıpları’ diyorum ve de bence günümüz bağlantı kalıpları gerçekçi bağlar kurmamıza büsbütün mahzur oluyor” bildirisini yayınladı.

İmgeler gündem olduAleyna Tilki dansözle karşılıklı göbek attıHaberi Görüntüle

‘SEN AFFETSEN BEN AFFETMEM’ DİJİTALDE
Aleyna Tilki, yıllar evvel Taksim Trio ile birlikte arabesk sanatkarı Bergen‘in ‘Sen Affetsen Ben Affetmem’ müziğini yorumlamış, YouTube’da 40 milyon dinlenme sayısına ulaşmıştı.

Tilki’nin yorumu dinleyiciden gelen istek üzerine dijital platformlarda satışa çıktı. Müzikçi, “Gerçek olan her şeyin ömrümde yeri vardır. Biçimi, biçimi fark etmez. Çok gerçek bir eser” dedi.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Aleyna Tilki: Kız isteme olayı çok saçma! için yorumda bulun

    Aleyna Tilki: Kız isteme olayı çok saçma! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aleyna Tilki: Kız isteme olayı çok saçma! için ilk yorumu yapabilirsin.