Aleyna Tilki klip çekiminden paylaştı! ‘İzzet Yıldızhan görmesin’

Aleyna Tilki düet yapacağı İsveçli küme Jubel’i İstanbul’da ağırlarken dansöz çağırmış ve dansözle de karşılıklı göbek atınca gündem olmuştu.

Genç müzikçi Aleyna Tilki son olarak klip çekiminden bir fotoğrafını paylaştı. Bikini tercih eden Aleyna Tilki onun dışında ise file çorap giymişti.

Aleyna Tilki’nin bu argümanlı usulü takipçileri ikiye böldü. Kimisi Tilki’yi heyecanla beklediğini söylerken kimisi “İzzet Yıldızhan görmesin” yorumunda bulundu.

‘PHOTOSHOP’ SAVI

Ünlü müzikçi, son olarak siyah büstiyeri ile verdiği bir pozu takipçilerinin beğenisine sunmuştu. İnce beliyle dikkat çeken Tilki’nin fotoğrafa photoshop yaptığı argüman edilmişti.

Tilki, yeni bir paylaşımda bulunarak argümanları yalanladı. Belinin ince olduğunu kanıtlamak için elinden gelen yapan müzikçi, fit imajını çekerek toplumsal medya hesabında yayınladı.

“AÇIM AÇ!”

Aleyna Tilki’nin ‘Açım aç’ diye bağırdığı görüntü, birçok toplumsal medya kullanıcısının yansısını çekti. Kısa müddette toplumsal medyada süratle yayılan görüntü için binlerce olumsuz yorum yapıldı. Takipçilerinin ‘Ben izlerken utandım’ halinde yaptığı yorum dikkat çekti.

TAKINTILI HAYRANIYLA BAŞI SIKINTIDA

21 yaşındaki müzikçi Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda hayranlarıyla buluştu. Sevilen müziklerini seslendiren Tilki, konser sonrası aldığı haberle büyük panik yaşadı. Bir hayranı Aleyna Tilki konserdeyken çitlerden atlayarak, konutunun kapısına dayandı.

Ünlü müzikçinin ailesi, takıntılı hayranı kapıda görünce büyük şok yaşayarak güvenliği çağırdı. Konserden sonra olayı öğrenen Aleyna Tilki, takıntılı hayranından şikayetçi oldu.

“HAYRANLIKLA ALAKASI YOKTUR!”

Twitter hesabından bir açıklama yapan müzikçi; şu sözleri kullandı; “Dün gece ben konserdeyken çitlerden atlayıp, konutumun bloğuna kapı numarasına kadar öğrenip kapıma pusu kuran kelamda ‘takıntılı hayran’ kişinin hayranlıkla bir alakası yoktur!”

“Kapıma şahsen pusu kurmuştur! En büyük cezayı talep ediyorum. Konuttaki küçücük kardeşimin ve ailemin can korkusu beni derinden yaraladı…”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Aleyna Tilki klip çekiminden paylaştı! ‘İzzet Yıldızhan görmesin’ için yorumda bulun

    Aleyna Tilki klip çekiminden paylaştı! ‘İzzet Yıldızhan görmesin’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aleyna Tilki klip çekiminden paylaştı! ‘İzzet Yıldızhan görmesin’ için ilk yorumu yapabilirsin.