Aleyna Tilki: Markanın kendisi sizsiniz!

Geçtiğimiz haftalarda takıntılı hayranı nedeniyle konutundan taşınmak zorunda kalan ünlü müzikçi Aleyna Tilki, toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık isminden kelam ettiriyor. Twitter’ı da Instagram kadar etkin olarak kullanan Tilki, son olarak marka takıntısıyla ilgili yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

587,8 bin takipçisi bulunan Twitter hesabından mevzuyla ilgili açıklama yapan 21 yaşındaki hoş müzikçi Aleyna Tilki, paylaşımında şu tabirlere yer verdi:

“MARKASIZ ŞEYLER GİYMEK ÇOK DAHA COOL”

“Marka takıntısı olan insanları anlamıyorum. (Tamam ben de çok fazla alışveriş yapıyorum işimden ötürü.) Lakin bazen ucuz ve markasız şeyler giyinmek çok daha cool! Zira aslında markanın kendisi sizsiniz bunu unutmayın.”

Tilki’ye katılanlar kadar açıklamasını yanlış bulanlar da oldu. Genç müzikçiye, “Sahneye çıktığında da ucuz kıyafetler giyebilirsin beşerler, seni yargılamaz. İşin gereği çok alışveriş yaptığını söylemen yanlış bir hareket” ve “Bravo sana, çok delikanlı bir telaffuz. Yolun daima açık olsun” üzere yorumlar geldi.

TAKINTILI HAYRANIYLA BAŞI SIKINTIDA

Öte yandan müzikçi, geçtiğimiz haftalarda hayranlarıyla buluşmuştu. Sevilen müziklerini seslendiren Tilki, konser sonrası aldığı haberle büyük panik yaşamıştı. Bir hayranı, Aleyna Tilki konserdeyken çitlerden atlayarak, meskeninin kapısına dayanmıştı.

Ünlü müzikçinin ailesi, takıntılı hayranı kapıda görünce büyük şok yaşayarak güvenliği çağırmıştı. Konserden sonra olayı öğrenen Aleyna Tilki ise, takıntılı hayranından şikayetçi olmuştu.

“HAYRANLIKLA ALAKASI YOKTUR!”

Twitter hesabından bir açıklama yapan müzikçi; şu sözleri kullandı; “Dün gece ben konserdeyken çitlerden atlayıp, konutumun bloğuna kapı numarasına kadar öğrenip kapıma pusu kuran kelamda ‘takıntılı hayran’ kişinin hayranlıkla bir alakası yoktur! Kapıma şahsen pusu kurmuştur! En büyük cezayı talep ediyorum. Konuttaki küçücük kardeşimin ve ailemin can korkusu beni derinden yaraladı…”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Aleyna Tilki: Markanın kendisi sizsiniz! için yorumda bulun

    Aleyna Tilki: Markanın kendisi sizsiniz! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aleyna Tilki: Markanın kendisi sizsiniz! için ilk yorumu yapabilirsin.