Alfons Franciscus Groenendijk: Gerçek yoldayız

Spor Toto Üstün Lig’in 25. haftasında Antalyaspor, alanında Fatih Karagümrük’ü 3-0’lık skorla mağlup etti. Antalyaspor Teknik Sorumlusu Alfons Franciscus Groenendijk, müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında maçı kıymetlendirdi. Karşılaşmaya uygun başladıklarını belirten Groenendijk, “İlk yarı onların alanına oyunu yıktık. Gereken yalnızca goldü. O da çok kalteli bir ayak olan Fernando’dan geldi. Çok kısa müddette ekibe alıştığını gözlemledim. Uzun müddettir takip ettiğim oyuncudan bu kadar randıman almak ayrıyeten sevindiriciydi. İkinci gol yeniden onun asistiyle geldi. Bu hafta içi çalıştığımız bir organizasyondu” biçiminde konuştu.

“Tehlikeli yerden kurtulmak için bir kaç galibiyete daha gereksinimimiz var”

İkinci yarıda rakibin oyuna ortak olduğunu lakin değişikliklerle kadronun ayakta kaldığını tabir eden Groenendijk, “Ardı arkasına gol yemediğimiz 5. maçımızı oynuyoruz. Bu bizi çok memnun eden bir ayrıntı. Hakikat yoldayız. Grubun özgüveni geri geldi ve üstüne koyarak devam ediyoruz. Önümüzde Yeni Malatya maçı var. Bu tehlikeli yerden kurtulmak için bir kaç galibiyete daha muhtaçlığımız var. Önümüze bakıyoruz ve birebir biçimde devam edeceğimizi ümit ediyoruz” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Alfons Franciscus Groenendijk: Gerçek yoldayız için yorumda bulun

    Alfons Franciscus Groenendijk: Gerçek yoldayız için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Alfons Franciscus Groenendijk: Gerçek yoldayız için ilk yorumu yapabilirsin.