Ali Erkazan’dan Levent Ülgen’e: Hayatım boyunca affetmeyeceğim!

Ali Erkazan, tv8’de ekranlara gelen “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programına konuk oldu. Usta oyuncu, sunucuların “Bir daha asla çalışmam dediğiniz bir isim var mı?” sorusuna karşılık verdi.

Güldürü tipindeki ‘En Son Babalar Duyar’ dizisinde damadı rolünü canlandıran Levent Ülgen’in nankörlük ettiğini lisana getiren 69 yaşındaki sanatçı, meslektaşı hakkında şu sözleri kullandı:

“LEVENT ÜLGEN’LE ASLA ÇALIŞMAM”

“Nankörlüğünden dolayı, beni satmasından ötürü hayatım boyunca affetmeyeceğim Levent Ülgen vardır, bir daha hayat beni onunla hiçbir vakit karşı karşıya getiremez…”

“En Son Babalar Duyar dizisi vardı. Onu diziye aldırdım, parasını da kurallarını da ben konuştum. Zira teklifi ben yaptım! Kendisini Ankara Sanat Tiyatrosu’ndan tanırım, birebir kanıları paylaşan insanlardık…”

“Bir tesadüf müsabaka sonucu proje dahil oldu. En Son Babalar Duyar dizisine bir damat aranıyordu. Levent’i lokantada gördüm, teklifte bulundum. ‘Abi sen tamam diyorsan ben hazırım’ dedi…”

“Hemen yetkilileri aradım, her şeyi ben konuştum. Levent’e nasıl oynaması gerektiğine kadar anlattım. Role nasıl hazırlanması gerektiğini anlattım…”

“YAPIMCIYA HİZMET ETTİLER”

“Yöneticiler mukavelemizde yazan hususları karşılıyordu fakat çalışanlar paralarını almaktan zorlanıyorlardı. Biz devreye girdik, yapımcıyla biraz problemler yaşadık. Birol İtimat kuyumuzu kazmış, Ayşegül ve beni ekarte etmenin yollarına başvurdu…”

“Levent Ülgen ile Metin Coşkun, Birol’a hizmet etti. ‘Ayşegül Abla ile Ali Abi olmadan dizi olur mu?’ demediler. Birol ‘Biz Ali Abi ve Ayşegül Hanım’la anlaşamayabiliriz onlar olmadan devam eder misiniz?’ diye soruyor…”

“Bunlar da yapımcıya ‘Biz devam ederiz’ karşılığını veriyorlar. Birol da kıssayı damadın üzerine çevirip bizi ekarte etti. Bunlar da ona hizmet ettiler.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ali Erkazan’dan Levent Ülgen’e: Hayatım boyunca affetmeyeceğim! için yorumda bulun

    Ali Erkazan’dan Levent Ülgen’e: Hayatım boyunca affetmeyeceğim! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ali Erkazan’dan Levent Ülgen’e: Hayatım boyunca affetmeyeceğim! için ilk yorumu yapabilirsin.