Ali Sunal: Dayın sana bayılıyor

2018 yılında nikah masasına oturan Ezo Sunal ve müzisyen Ömer Öztüyen’in kızları Nova bir yaşına girdi. Ali Sunal, yeğeninin doğum gününe özel duygusal bir bildiri yayınladı.

“İLK GÖRÜŞTE AŞIK OLDUM”
Toplumsal medya hesabından yeğeni ile çekilen fotoğraflarını yayınlayan Sunal, “İlk görüşte aşka inanır mısınız? İşte ben bu türlü birinci görüşte aşık oldum. Galiba o da bana boş değil. Canım Nova’m birinci yaşın kutlu olsun, daha birçok hoş yaşların olsun. Daima birlikte büyüyelim hoş kızım. Dayın sana bayılıyor” bildirisini yazdı.

Daha sonra bir paylaşımda daha bulunan Sunal, fotoğrafına “Şuna bakar mısınız? Canım yeğenim canım Ezo’mun Ömer’imin aşkı, hoş bebeğim bir yaşında. Düzgün ki doğdun Nova’cığım” notunu düştü.

“HER YIL TEKRARLAMAYI DENEYECEĞİM”
Ezo Sunal da kızı omzunda yatarken çektiği selfie’yi şu sözlerle paylaştı:
“Nova’nın doğduğu saatte konut halimizle, olduğumuz üzere, o anda selfie çektim. Nova da tam o an sarıldı. Bunu her yıl tekrarlamayı deneyeceğim, bakalım seneye ne durumda olacağız. Bu geçen yıl için söylenecek çok kelam var lakin tek sözle özetlemek gerekirse; minnettarım. Yeterli ki doğdun Nova.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ali Sunal: Dayın sana bayılıyor için yorumda bulun

    Ali Sunal: Dayın sana bayılıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ali Sunal: Dayın sana bayılıyor için ilk yorumu yapabilirsin.