Alişan isyan etti: Kâfi artık!

2018’de dünyaevine giren oyuncu Buse Varol ile Alişan, bir yıl sonra oğulları Burak’ı, 2021’de kızları Eliz’i kucaklarına almıştı. Toplumsal medya hesaplarından aşk dolu paylaşımlar yapan ikili, geçtiğimiz ay boşanmanın eşiğinden dönmüştü.

“DAVET EDİLMEDİM”
Varol, kızı Eliz’in doğum günü için kayınvalide Suzan Tektaş’ın konutunda gerçekleşen kutlamaya kendisinin davet edilmediği itiraf etmişti. Oyuncunun evlilik yüzüğünü çıkarması, ayrılık argümanını güçlendirmişti. İkili, evliliklerinde kara bulutlar dolaştığını kabul etmişti. Fakat boşanacakları haberlerini her fırsatta yalanlamışlardı.

Magazin gündeminden düşmeyen kriz aşıldı ve Buse Varol tekrar alyansını taktı. Lakin bu sefer de ünlü müzikçinin annesi Suzan Tektaş’ın, gelinine hala kızgın olduğu öne sürüldü.

Alişan ortada kaldı!‘Suzan Tektaş gelinini affetmedi’ savıHaberi Görüntüle

“BEŞ DAKİKA DAHA KALAYIM”
Alişan, evvelki gün Akmerkez’de görüntülendi. Oğlunu çocuk oyun salonuna bırakan müzikçi, Burak’ı oyun salonundan almak istedi. Bunun üzerine Burak, “Beş dakika daha kalayım” diye diretti.

“FİLİPİNLİ BAKICIYI NE HALE GETİRDİ?”
Burak’ın çok hareketli olduğu görülürken, “Evde nasıl gücünü nasıl atıyor?” sorusuna Alişan, “Bakar mısınız, Filipinli bakıcıyı ne hale getirdi” kelamlarıyla espri yaptı.

“HER ŞEY OLAĞANA DÖNDÜ”
Eşi Buse Varol ile makus günleri geride bıraktığını söyleyen Alişan, “Her şey olağana döndü artık” dedi. “Anneniz ile eşinizin ortası düzeldi mi? sorusunu ise “Bir şeyler yazıp çiziyorlar! Ne diyeyim yani” biçiminde cevapladı.

“BU MEVZULAR BENİ SIKTI”
“Küslükler bitti mi? sorusu üzerine ünlü müzikçi, “Aile sıkıntısı, boş verin. Kimse de konuşmasın, kimsenin haddine değil. Annesi, babası, yok osu, yok busu. Bu mevzular beni sıktı, kâfi artık” sitemkar bir açıklamada bulundu.

Takipçilerini ikiye böldü!‘Alıştık artık, yapacak bir şey yok’Haberi Görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Alişan isyan etti: Kâfi artık! için yorumda bulun

    Alişan isyan etti: Kâfi artık! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Alişan isyan etti: Kâfi artık! için ilk yorumu yapabilirsin.