Alişan’dan Eyşan paylaşımı: Büyüyünce o beni gezdirecek

Kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle toprağa veren müzikçi Alişan, sıkıntı günleri atlatmaya çalışıyor. Vaktinin tamamını ailesiyle geçiren ünlü isim, emanet edindiği yeğenleri Eyşan ve Ceylan’ı çocuklarından ayırmıyor.

Kardeşinin vefatı sonrası ‘Artık dört çocuğum var’ diyen ünlü müzikçi, sık sık yeğenleriyle vakit geçiriyor. Son olarak büyük yeğeni Eyşan ile Gaziantep’e giden Alişan, birlikte geçirdikleri anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

“DÖNÜŞTE BANA BAKLAVA AÇACAK”

2.4 milyon takipçisi olan Instagram sayfasının kıssalar kısmından yeğeni ile sofrada çekilmiş bir fotoğraflarını paylaşan müzikçi, akabinde da baklavacıda çekilen bir karelerini “Dönüşte bana baklava açacak aşkım” notuyla yayınladı.

Daha sonra yeğeni Eyşan’a sarılırken çekilen bir pozunu takipçilerinin beğenisine sunan Alişan, gönderisine “Şimdi ben onu gezdiriyorum, inşallah büyüyünce o beni gezdirecek” bildirisini yazdı.

TAKİPÇİLERİNDEN YORUM YAĞDI

Ünlü müzikçinin fotoğrafına binlerce beğeni gelirken, “Ne hoş bir baba yarısı oldun, sen takdir ediyoruz seni”, “Harika bir amcasın” ve “Allah herkese nasip etsin sizin üzere bir amca” üzere yorumlar yapıldı.

Öte yandan Alişan, geçtiğimiz günlerde ‘teve2 Magazin Masası’na telefonla bağlanmış; kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle dört ay evvel kaybettikten sonra yaşadığı süreci gözyaşları içinde ‘teve2 Magazin Masası’ anlatmıştı.

“GÜNLER GEÇMİYOR”

Acı kaybının akabinde ailece çok sarsıldıklarını ve ağladıklarını söyleyen Alişan, “Günler geçmiyor. Kasım 21’inde dört ay olacak lakin biz onu beş aydır görmüyoruz, bir ay da ağır bakım süreci var. En son 20 Haziran’da mesajlaşmıştık. Ayakta kalmak zorundayım, mesleğimi yapmak zorundayım. Zira üzerimde birçok sorumluluk var” demişti.

Annesi Suzan Tektaş’ın son durumdan da bahseden 45 yaşındaki müzikçi, “Bir anne evladını kaybetmiş, nasıl olsun? Günün 2-3 saati normaliz, günün 2-3 saati ağlıyoruz, anıları tazeliyoruz. Nasıl geçecek bilmiyorum lakin bir halde geçecek” tabirlerini kullanmıştı.

“ZORLA PSİKOLOĞA GÖTÜRDÜK”

“Psikolojik yardım aldınız mı?” sorusuna ise Alişan, “Annemi bir kere zorla psikoloğa götürdük. ‘Evladını kaybetmiş bir annenin ağlaması, kendini kapatması çok normal’ dedi. Bir psikolog bu işi çözemez. Çok çabuk geçecek bir şey değil” cevabını verirken, kendisinin de bu süreçte birkaç defa ruhsal yardım aldığını açıklamıştı.

Ünlü müzikçi, “Benim bugün müziğim çıktı. Birinci dinleyen Selçuk olurdu, birinci ileti atan o olurdu. Acayip bir şey, çok çabuk geçecek bir şey değil” biçiminde konuşmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Alişan’dan Eyşan paylaşımı: Büyüyünce o beni gezdirecek için yorumda bulun

    Alişan’dan Eyşan paylaşımı: Büyüyünce o beni gezdirecek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Alişan’dan Eyşan paylaşımı: Büyüyünce o beni gezdirecek için ilk yorumu yapabilirsin.