Alparslan Büyük Selçuklu 9. son kısım tek modül izle! Alparslan dizisi 10. yeni kısım fragman…

TRT 1 ekranlarında her hafta pazartesi akşamı yeni kısımları ile yerini alan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, 9. son kısım yayımlandı. Beklenen 10. yeni kısım fragmanı da paylaşıldı. Dizinin başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen ye alıyor. İşte, son kısımda yaşananlar…

Alparslan’a kurduğu tuzağa kendisi düşen Kekavmenos, hiç hesap etmediği bir durumda kalmıştır. Alparslan’ın panzehir karşılığında istediği şeyleri kabul etmek istemeyen Dukas, Evdokya ve Diyojen öbür devalar aramaya başlar. Nihayet eski gücüne kavuşacak olan Yınal, karargâhı alan Alparslan’ı bertaraf etmek için harekete geçer. İçinde Akça, Akınay ve Gevherin de olduğu kervan karargâha giden yolda Karmatilerin saldırısına uğrar.

Alparslan’ın son anda yetiştiği bu taarruzun arkasında kim vardır? Kekavmenos mu, Bozan mı? Alparslan’a değil Yınal’a daha yakın olan Göktuğ, Evdokya ile muahede yaparak ihanet edecek mi? En yakın adamlarından biri olan Şeddad’ı kaybeden Buyruk Bozan, Karmati tehlikesine uyanan Selçuklular’a karşı nasıl önlemler alacak, okları kendinden nasıl uzaklaştıracaktır? En son obadan ayrılırken helallik isteyip vedalaştığı Akça’nın çarpışma yerinde vurulup düştüğünü gören Alparslan, buna sebep olanların peşine düşecek ve eline geçen ipuçları onu hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze bırakacaktır.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 10. KISIM FRAGMANI

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Alparslan Büyük Selçuklu 9. son kısım tek modül izle! Alparslan dizisi 10. yeni kısım fragman… için yorumda bulun

    Alparslan Büyük Selçuklu 9. son kısım tek modül izle! Alparslan dizisi 10. yeni kısım fragman… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Alparslan Büyük Selçuklu 9. son kısım tek modül izle! Alparslan dizisi 10. yeni kısım fragman… için ilk yorumu yapabilirsin.