Altay gelecek dönem Muhteşem Lig’e dönmek istiyor

Spor Toto Harika Lig’de Altay’la deplasmanda 1-1 berabere kalan GZT Giresunspor’un Teknik Yöneticisi Hakan Keleş, kuvvetli bir maç oynadıklarını söyledi. Keleş, “Altay’a geçmiş olsun diyelim, inşallah seneye güçlenerek Harika Lig’e dönerler. Kazanıp üst sıralara çıkmak istiyorduk. Öne geçtik, verdiğimiz konumlar var, kaçırdığımız konumlar var. Rahatlamanın verdiği bir durum vardı, oyundan şad değilim” dedi.

Altay Teknik Sorumlusu Sefer Yılmaz ise kazanmayı hak ettiklerini fakat galip gelemediklerini söyledi. Yılmaz, “Bizim açımızdan düzgün bir maç oldu. Bilhassa seyircimize çok teşekkür ediyoruz. Küme düşmemize karşın bizi desteklediler. Futbolcularımız da alana ellerinden gelenin en düzgününü yansıttı. İkinci yarıda sahanın hakimiydi. İki genç oyuncumuzu oyuna soktuk. Sonuna kadar galibiyet aradık lakin olmadı. Önümüzdeki sene için yeterli bir planlama gördük. Küme düşsek de Altay büyük topluluktur. İstemeyerek Harika Lig’e veda edeceğiz lakin seneye tekrar döneceğiz” diye konuştu. 

Mourinho finale kaldıkları maçın akabinde duygusal anlar yaşadı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Altay gelecek dönem Muhteşem Lig’e dönmek istiyor için yorumda bulun

    Altay gelecek dönem Muhteşem Lig’e dönmek istiyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Altay gelecek dönem Muhteşem Lig’e dönmek istiyor için ilk yorumu yapabilirsin.