Altay, Icrypex ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Kulüpten yapılan açıklamaya nazaran Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’nde düzenlenen imza merasimine Altay Lideri Özgür Ekmekçioğlu ve idare konseyi üyeleri ile şirket üst yöneticisi Gökalp İçer ve şirket yöneticileri katıldı.

Mutabakat doğrultusunda firmanın logosu, 2021-2022 döneminde siyah-beyazlı grubun Muhteşem Lig’de giyeceği formaların kolunda yer alacak.

Ekmekçioğlu, yaptığı açıklamada, 18 yıl ortadan sonra Muhteşem Lig’de verecekleri uğraşta yanlarında olan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ettiğini belirterek, kulüp olarak “Fan Token” projelerine ilerleyen süreçte bir yenisini eklemeyi hedeflediklerini bildirdi.

Icrypex Üst Yöneticisi Gökalp İçer de 107 yıllık esaslı kulübün Üstün Lig’e tekrar yükselmesini sevinçle karşıladıklarını, bu süreçte Altay’ın yanında olmak istediklerini tabir etti.

Şirket Genel Müdürü Ezgi İçer ise Beşiktaş Erkek Basketbol A Kadrosu ve Fenerbahçe Engelli Yıldızlar sponsorluklarına Altay’ı da ekleyerek, Türk sporuna güç katmaya devam ettiklerini kaydetti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Altay, Icrypex ile sponsorluk anlaşması imzaladı için yorumda bulun

    Altay, Icrypex ile sponsorluk anlaşması imzaladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Altay, Icrypex ile sponsorluk anlaşması imzaladı için ilk yorumu yapabilirsin.