Altay, Rodriguez’le anlaşarak yolları ayırmak istiyor

Spor Toto 1’inci Lig gruplarından Altay’da idare, Şilili sol kanat Martin Rodriguez’le anlaşarak yolları ayırmayı planlıyor. Rodriguez’e yarına kadar son transfer taksidi olan 135 bin Euro’yu ödemesi gereken siyah-beyazlılar, mukavelesinde 300 bin Dolar karşılığında hür kalma unsuru olan oyuncuyla el sıkışıp vedalaşmak istiyor. Kulüp ve oyuncu ortasında görüşmelerin devam ettiği bildirildi. Rodriguez’in bonservisini almak için alacağını silip, kulübe ödeme yapması bekleniyor.

Martin Rodriguez’in bu muahedeye yanaşmaması halinde Altay son transfer taksidini de yatırıp, oyuncunun 300 bin dolar ödeme yapmasını bekleyecek. Siyah-beyazlılarla 1 yıl daha kontratı bulunan 27 yaşındaki kanat oyuncusu dönem bittikten sonra toplumsal medya hesabından bir veda iletisi paylaşmıştı. Altay formasıyla geçen dönem Harika Lig’de 29 müsabakada 3 defa rakip fileleri sarsan Rodriguez, 1 de asist yaptı. Şilili oyuncuya eski kulübü Colo Colo ve Avrupa’dan kimi kulüplerin talip olduğu öğrenildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Altay, Rodriguez’le anlaşarak yolları ayırmak istiyor için yorumda bulun

    Altay, Rodriguez’le anlaşarak yolları ayırmak istiyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Altay, Rodriguez’le anlaşarak yolları ayırmak istiyor için ilk yorumu yapabilirsin.