Altay’da idare Mustafa Denizli’yi bekliyor

 Ayrılık kararını, “Ben üzerime düşeni yapıyorum ve topluluğumuzun teknik yöneticilik vazifesinden ayrıldığımı üzülerek paylaşıyorum” kelamlarıyla açıklayan Mustafa Denizli’nin kızının rahatsızlığı nedeniyle İstanbul’da olduğu ve önümüzdeki günlerde İzmir’e dönerek siyah-beyazlılarla resmen yollarını ayıracağı öğrenildi.

Mustafa Denizli kulüpten ayrıldıktan sonra evvel yardımcısı Mert Nobre’yi son olarak da Serkan Özbalta’yı vazifeye getiren Altay idaresi, Denizli ile yolları resmen ayıramadığı için bu iki ismi teknik sorumlu olarak Türkiye Futbol Federasyonu’na bildiremedi. Profesyonel Futbol Disiplin Heyeti da bu yüzden Altay’a 250 bin TL ceza kesti.

Tek taraflı fesih yapması halinde Mustafa Denizli’ye yıllık alacağı olan 1 milyon Euro’nun geri kalan kısmını de ödemek zorunda kalacak Altay idaresi, deneyimli çalıştırıcı ile masaya oturmayı bekliyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Altay’da idare Mustafa Denizli’yi bekliyor için yorumda bulun

    Altay’da idare Mustafa Denizli’yi bekliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Altay’da idare Mustafa Denizli’yi bekliyor için ilk yorumu yapabilirsin.