Altaylı Erhan Çelenk: “İlk 10’un içinde olmak istiyoruz…”

Demirören Haber Ajansı’na (DHA) konuşan Erhan Çelenk, geçen dönem fevkalade bir şampiyonluk yaşadıklarını ve İzmir temsilcisini 18 yıl sonra Harika Lig’e taşıdıklarını tabir ederek, “Süper Lig’de daha tempolu, daha güçlü rakipler bizi bekliyor. Taraftarlı olacak bu sene. Muhteşem Lig’in havası, taraftarın havası daha güç olacak. Biz de ona nazaran çalışacağız. Dönemi en âlâ yerde, birinci 10’un içinde bitirmek isteriz. Neden olmasın? Altay’ın amaçları her vakit yukarılardır, büyüktür. Biz de onu göstereceğiz” dedi.

Mesleğinde 7 sefer kupa sevinci yaşayan 32 yaşındaki futbolcu, teknik yönetici Mustafa Denizli’nin vereceği taktik ve tekniği en düzgün formda alana yansıtacaklarını söyleyerek, “Biz şu anda geçen yılki arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Bir Ceyhun Gülselam ortamıza katıldı. Birinci günden onu sıcak karşıladık, ahenk sağladık. Hocamız da söyledi zati, ortamıza yeni oyuncular katılacak. Gelen arkadaşlarımızla da uyumlu olacağız alışılmış ki. Harika Lig’de yabancı sayısı düştü. Amaçlarımız var. Bunu gerçekleştirmek için çalışmaya başladık. İnşalllah Altay’ı önümüzdeki dönem en âlâ yerde göstereceğiz taraftarlarımıza” diye konuştu.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Altaylı Erhan Çelenk: “İlk 10’un içinde olmak istiyoruz…” için yorumda bulun

    Altaylı Erhan Çelenk: “İlk 10’un içinde olmak istiyoruz…” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Altaylı Erhan Çelenk: “İlk 10’un içinde olmak istiyoruz…” için ilk yorumu yapabilirsin.