Altınordu’da teknik direktör 2 sezon sonra değişecek! Başkan Özkan’dan Süper Lig itirafı…

Lider Seyit Mehmet Özkan, “A ekip teknik takımı her 5 dönemde bir yenilenecektir. A Kadro Teknik Yöneticisi Hüseyin Eroğlu hocamızla 2 dönem daha, 2021-22 ve 2022-23 dönemlerinde birlikte olacağız. 2023-24 döneminden itibaren A grup teknik yöneticisi yeniden içimizden biri olacak” diye konuştu.

Yeni dönemde A kadroda öz kaynak sistemi oyuncu oynatma oranının en az yüzde 40 olacağını söyleyen Lider Özkan, “Bu oran her dönem en az yüzde 5 artırılacaktır. Geçen dönem 1. Lig’de Play-Off’a kalarak Muhteşem Lig’e çıkma finali oynadık. Neredeyse Üstün Lige çıkıyorduk, Allah korudu. Çıkmayız kardeşim. Bizim bu türlü bir gayemiz yok, zira şimdi vakti var. Bizim için TFF 1. Lig en gerçek adres. Bir gün gelecek, alttan gelen genç oyuncularımızın hem kalitesi hem de sayısı artacak. İşte o gün Harika Lige çıkma vakti gelmiş olacak” dedi. 

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Altınordu’da teknik direktör 2 sezon sonra değişecek! Başkan Özkan’dan Süper Lig itirafı… için yorumda bulun

    Altınordu’da teknik direktör 2 sezon sonra değişecek! Başkan Özkan’dan Süper Lig itirafı… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Altınordu’da teknik direktör 2 sezon sonra değişecek! Başkan Özkan’dan Süper Lig itirafı… için ilk yorumu yapabilirsin.