Amber Heard – Johnny Depp davasında yeni gelişme! Ünlü makyaj markası palavrası ortaya çıkardı

Johnny Depp (58) ve kendisi üzere oyuncu olan Amber Heard’ün (35) birliktelikleri, 2015 yılında nikah masasına taşımıştı. Akabinde ortalarında hukuk gayreti başlayan ünlü çift, , 2017’de boşanmış ve mahkeme salonunda karşı karşıya gelmişti. 

Bu süreçte mesleğinde düşüşe geçen ünlü aktör, kendisi hakkında “eşini döven bir adam” nitelemesini kullanan The Sun Gazetesi’ne karşı bir iftira davası açmıştı. Davanın görüldüğü devirde, Amber Heard ile Johnny Depp, Londra’daki mahkeme salonunda kozlarını paylaşmıştı. O davayı kaybeden taraf Depp olsa da olay orada noktalanmamıştı.

100 MİLYON DOLARLIK DAVA

Ünlü aktör, eski eşi Heard’e 2018’de The Washington Post’ta yazdığı makale nedeniyle 50 milyon dolarlık bir iftira davası açmıştı. Makalede, Amber Heard istismara maruz kaldığını öne sürmüştü.  

Heard de bu atılıma karşılık olarak Johnny Depp’e karşı 100 milyon dolarlık bir iftira davası açtı. İkili, ABD Virginia’da görülen davada özel hayatının bütün detaylarını anlatmak durumunda kalmıştı.

“AMBER BU ESERİ KULLANIYORDU”

Aktrisin avukatı Elaine Bredehoft, bahsi geçen davada Heard’ün Johnny Depp’le bağı boyunca yüzündeki morlukları gizleyebilmek için 2016’da ünlü bir markanın kozmetik eserini kullanmak zorunda kaldığını öne sürmüştü.

Amber Heard’ün avukatı, markanın ismini özel olarak belirtmese de makyaj eserini heyet üyelerine göstermişti.

MARKADAN AÇIKLAMA GELDİ

Yaşananların akabinde marka, resmi TikTok hesabında kısa bir görüntü yayımlandı. Makyaj materyalleri üreten şirket perşembe günü, Heard’ün argümanını çürütmek için 15 saniyelik bir görüntü paylaştı. Gönderide, “Bunu bizden siz istediniz” sözü kullanılırken, kozmetik eserinin 2017’de piyasaya sürüldüğü ortaya çıktı.

Depp ve Heard’ün mahkeme salonundaki bir fotoğrafının yer aldığı görüntünün üstüne “Dikkat edin: İstismar tezi 2014-2016 civarında gündeme gelmişti, 2016’da boşanmışlardı, makyaj paletinin çıkış tarihiyse: Aralık 2017” formunda not düşüldü.

Marka görüntünün yorum kısmında ise “Davanın gerçeklerini sağlamak için buradayız” sözlere yer verdi. Amber Heard cephesinden şimdi hususla ilgili açıklama gelmedi.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Amber Heard – Johnny Depp davasında yeni gelişme! Ünlü makyaj markası palavrası ortaya çıkardı için yorumda bulun

    Amber Heard – Johnny Depp davasında yeni gelişme! Ünlü makyaj markası palavrası ortaya çıkardı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Amber Heard – Johnny Depp davasında yeni gelişme! Ünlü makyaj markası palavrası ortaya çıkardı için ilk yorumu yapabilirsin.