Anıl Tetik, ‘Üç Kız Kardeş’ takımında

‘Hakan’ karakteri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Anıl Tetik, “İzleyenleri çok hoş şeyler bekliyor. Şu an için natürel ki çok bir şey söyleyemem ancak yeri geldiğinde tebessüm ettirecek, yeri geldiğinde ise şaşırtacak olaylara hazır olun derim” dedi.

Üç Kız Kardeş’in senaryosunu birinci okuduğunda çok etkilediğinden bahseden oyuncu, “Her okuduğumda merak uyandıran, heyecanlandıran bir kıssadan uyarlanmış bu dizide yer almak beni çok memnun etti. Hakan etrafından daima ilgi gören ve sevilen bir karakter. Bir o kadar da cool olan birisi. Bence Hakan’ın kıssası izleyenleri çok şaşırtacak” biçiminde konuştu.

OYUNCU TAKIMI
İmalini Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizinin takımında; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker İtimat, Has Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Anıl Tetik, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım ve Ece Baliç yer alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin kıssasını anlatan dizinin direktör koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor. Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile hikayesi ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan Üç Kız Kardeş, yeni kısımları ile her salı Kanal D’de.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Anıl Tetik, ‘Üç Kız Kardeş’ takımında için yorumda bulun

    Anıl Tetik, ‘Üç Kız Kardeş’ takımında için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Anıl Tetik, ‘Üç Kız Kardeş’ takımında için ilk yorumu yapabilirsin.