Annelik heyecanı yaşayan Başak Dizer’den karnı burnunda yeni poz

2016 yılında Paris’te evlenen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ (38) ile Başak Dizer (44), şimdilerde ‘bebek’ sevinci yaşıyor. Birinci defa anne-baba olmaya hazırlanan ünlü çift, kar tatiline çıktı.

BEBEK GÖRÜNDÜ

Annelik heyecanı yaşayan Dizer, tatilden fotoğrafları Instagram’dan paylaştı. Ünlü isim, beyaz paltosu, siyah taytı ve siyah botlarıyla objektif karşısına geçti.

Başak Dizer’in karnının düzgünce belirginleşmesi dikkatlerden kaçmadı. Yaklaşık altı aylık gebe olan Dizer’in, “Dağlar dağlar…” notunu düştüğü gönderisine takipçilerinden beğeni ve nazar boncuğu emojisi yağdı.

“HAMİLELİK YAKIŞMIŞ”

Geçtiğimiz hafta da objektiflere poz veren Başak Dizer, ağır ilgi görmüştü. Büyüyen karnıyla dikkat çeken Dizer için “Hamilelik yakışmış” üzere yorumlar yapılmıştı.

ŞİMDİDEN TEKLİF YAĞIYOR

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti, bebek heyecanı yaşarken, firmalar ortasında da adeta rekabet başladı. Minik Tatlıtuğ’a bebek bezinden pusete kadar birçok firmadan şimdiden teklifler geliyor.

Markalar reklamlarında minik Tatlıtuğ’u görmek isterken, beş aylık gebe olan Başak Dizer’in bir mobilya firmasından reklam teklifi aldığı konuşuluyor.

Akşam gazetesinin haberine nazaran; bebek odası ekiplerini tanıtması için Başak Dizer’e 200 bin dolar (yaklaşık 2.7 milyon TL) teklif eden bir firma, ‘hayır’ cevabını aldı.

44 yaşındaki ünlü tarz danışmanının kelam konusu teklifi geri çevirmesinde, 2016 yılında Paris’te nikah masasına oturduğu oyuncu eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un rolü olduğu öne sürüldü.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Annelik heyecanı yaşayan Başak Dizer’den karnı burnunda yeni poz için yorumda bulun

    Annelik heyecanı yaşayan Başak Dizer’den karnı burnunda yeni poz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Annelik heyecanı yaşayan Başak Dizer’den karnı burnunda yeni poz için ilk yorumu yapabilirsin.