Antalyaspor, Amerikalı forvet Haji Wright ile sözleşme imzaladı

Üstün Lig gruplarından Fraport TAV Antalyaspor, 23 yaşındaki ABD’li oyuncu Haji Wright’ı takımına kattı.

Kulüpten yapılan açıklamaya nazaran, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen ve Antalyaspor İdare Konseyi Lider Vekili Sabri Gülel’in de katıldığı merasimde, Wright kendisini satın olma opsiyonuyla kiralık olarak kırmızı-beyazlı renklere bağlayan imzayı attı.

Gülel, idare olarak özel bir çalışma sergilediklerini ve ince eleyip sık dokuyarak transferleri yaptıklarını belirterek, “Yeni santrforumuz ortamıza Danimarka’dan katıldı. Satın alma opsiyonlu 1 yıllık bir kiralama sürecimiz var.” sözlerini kullandı.

Wright’i uzun vakittir takip ettiklerini aktaran Gülel, “Hem genç hem güçlü hem de özel bir futbol yeteneğine sahip. Umuyorum ki hoş Antalya’mızı sevecek ve buradan ayrılmak istemeyecek. Bu dönem çok başarılı olacak. Kendi kulübünde geçen sene 13 gol attı. Burada daha fazlasını bekliyorum. Ortamıza güzel geldin diyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Wright ise Antalya’da olmaktan çok memnunluk duyduğunu belirterek, transferinin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

ABD’li futbolcu, imza merasimin akabinde yeni grubuyla Afyonkarahisar kampına hareket etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Antalyaspor, Amerikalı forvet Haji Wright ile sözleşme imzaladı için yorumda bulun

    Antalyaspor, Amerikalı forvet Haji Wright ile sözleşme imzaladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Antalyaspor, Amerikalı forvet Haji Wright ile sözleşme imzaladı için ilk yorumu yapabilirsin.