Antalyaspor Asbaşkanı Ramazan Karabulut: “İlk hedefimiz Süper Kupa, final Katar’da olabilir…”

İşte o açıklamalar…

“YENİ DÖNEM ANTALYALILARA VE BÜTÜN FUTBOL SEVDALILARINA İYİ OLSUN”

Karabulut, yeni dönemin iyi olmasını dilerken, “Bütün futbolseverlere, bütün taraftarlara, Antalyalılara, bütün futbol sevdalılarına güzel olsun. Öncelikle sakatlıksız, kazasız belasız, pandemiden uzak bir dönem yaşarız. Taraftarlarımızın yüzde 50’si açıldı, bizi keyifli etti ancak tamamı açılmadan tam memnun olamayız. Tamamımın açıldığı eski günlerdeki üzere tribünlerimizin dolu olduğu günlerin gelmesi dileğiyle. İyi uğurlu olsun” dedi.

“KESİN 2 TRANSFER DAHA YAPACAĞIZ

Transfer çalışmalarının süratli bir biçimde devam ettiğini söyleyen Karabulut, “Transfer çalışmalarımız sürüyor. Biraz evvel de söylemiştim. 1 tane orta saha, 1 tane forvet ile görüşmelerimiz sürüyor. 2 tane kesin transfer yapacağız. Ancak yalnızca 2 taneyle kalmayabilir zira transferin son gününe kadar her türlü aksiyon yapabiliriz. Görüştüğümüz gençler var. Ersun hocamızla mutabık kaldığımız bir bahis, sınırsız genç alabiliriz. Görüştüğümüz Ümit Ulusal Ekip oyuncuları da var, diğer ülkelerin Ümit Ulusal Grup oyuncuları da. Geleceğimiz olarak, ileriye yönelik transfer olarak görüyoruz. Son güne kadar genç transfer yapabiliriz fakat 1 orta saha, 1 forvet kesin yapacağımız transfer var” diye konuştu.

“İNŞALLAH ÜSTÜN KUPAYI KAZANIRIZ”

Harika Kupayı kazanmak istediklerini söyleyen Karabulut, “Kupa finali sanırım devre ortasında olacak. Katar’da olması mümkün üzere konuşuluyor. Doğal federasyonun bununla ilgili bir açıklaması ve görüşü şimdi yok ancak bu kulislerde konuştuğumuz, vakıf olduğumuz mevzular. Olağan birinci sefer Türkiye’deki kupanın yurt dışında oynanabilecek olması itibar manasında yeterli olabilir. Ben oynanması taraftarıyım. İnşallah da güzel bir kupa finali yaparız. Geçen seneyi de bir tane kupayla kapatmış oluruz” biçiminde konuştu.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Antalyaspor Asbaşkanı Ramazan Karabulut: “İlk hedefimiz Süper Kupa, final Katar’da olabilir…” için yorumda bulun

    Antalyaspor Asbaşkanı Ramazan Karabulut: “İlk hedefimiz Süper Kupa, final Katar’da olabilir…” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Antalyaspor Asbaşkanı Ramazan Karabulut: “İlk hedefimiz Süper Kupa, final Katar’da olabilir…” için ilk yorumu yapabilirsin.