Antalyaspor, Kudriashov ile yeni sözleşme imzaladı

Harika Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyaspor, 1,5 dönemdir kırmızı beyazlı formayı giyen 34 yaşındaki Fedor Kudriashov ile yine muahede sağladı.

Kulüpten yapılan açıklamaya nazaran, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen merasimde Fedor Kudriashov, kendisini 1+1 yıl daha kırmızı-beyazlı renklere bağlayan mukaveleyi imzaladı.

İdare Şurası Üyesi Sezgin Özer, Kudriashov’un Antalyaspor forması giydiği periyotta gruba önemli katkılarda bulunduğunu belirtti.

Kudriashov’dan çok mutlu olduklarını vurgulayan Özer, “Oyuncumuz da Antalya’yı ve kulübünü sevdiği için uygun kurallardaki teklifimizi kabul etti. Başta topluluğumuza, kulübümüze ve futbolcumuza iyi, uğurlu olmasını diliyorum.” tabirlerini kullandı.

İdare Heyeti Üyesi Emrah Çelik de “Fedor, bizimle olan kontratının bitmesinin akabinde ülkesi Rusya ile Avrupa Şampiyonası’nda forma giydi. Ağır geçen dönemin akabinde futbolcumuzla tekrar görüştük ve 1+1 yıl için yine anlaştık. Antalya’mıza katkıda bulunmaya devam edecek. Yeni devirde de kendisine muvaffakiyetler diliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Kudriashov ise kontrat yenilediği için memnun olduğunu kaydetti.

Antalyaspor’da geçirdiği 1 buçuk yıl içinde değerli değişiklikler yaşadığını anlatan Kudriashov, “Artık önümüzdeki döneme yöneticilerimiz, teknik grubumuz ve biz futbolcular büyük optimistlik ile bakıyoruz. Bize verilen vazifesi en düzgün formda yapmaya devam edeceğiz.” sözlerini kullandı.

Rus futbolcu, imzaların atılmasının akabinde Antalyaspor’un Afyonkarahisar kampına katıldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Antalyaspor, Kudriashov ile yeni sözleşme imzaladı için yorumda bulun

    Antalyaspor, Kudriashov ile yeni sözleşme imzaladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Antalyaspor, Kudriashov ile yeni sözleşme imzaladı için ilk yorumu yapabilirsin.