Arda Kural: İstediklerim bir biçimde engellendi

Geçtiğimiz aylarda mesleği ve özel hayatıyla yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Arda Kural, eski günlerine dönmeye çalışıyor. Psikoz teşhisi konulmasının akabinde uzun yıllar hastalıkla uğraş eden Kural, 20 gün de Bakırköy Ruh ve Hudut Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görmüştü.

Güç günleri geride bırakan Arda Kural, son olarak ekşi sözlük’te sevinlerinin sorularını yanıtladı. 

“BİR SONUCA VARMAK İÇİN UZAK KALDIM”
Oyuncu, “Sektöre neden döndünüz?” sorusuna, “Popüler olduğum periyottaki kanılarım ve yapmak istediklerim bir formda alıkonulup, engellendi. Ben de pahalı olduğumu hissedip, bir yandan kendimi değiştirmek ve geliştirmek için bir yandan da meşgul olduğum bütün meselelerimle bir sonuca varmak için uzak kaldım” cevabını verdi.

2000’li yılların sevilen oyuncusu Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafla yine gündem oldu. Saçlarının imajını değiştiren ve zayıfladığı görülen Kural’ın bu hali sevenlerini keyifli etti.

İŞTE SON HALİ
Hayranlarının “Eski haline geri dönmüş”, “Bu fotoğrafta eski Arda’yı gördüm”, “Efsane geri döndü”, “Seni bu türlü görmek çok güzel”, “Çok uygun gördük seni” üzere yorumlar yaptığı Arda Kural, toplumsal medyada en çok konuşulan bahislerden biri olmayı başardı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Arda Kural: İstediklerim bir biçimde engellendi için yorumda bulun

    Arda Kural: İstediklerim bir biçimde engellendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Arda Kural: İstediklerim bir biçimde engellendi için ilk yorumu yapabilirsin.