‘Arka Sokaklar’da dikkat çeken cenaze töreni! ‘Engin bu teşkilatın göz bebeğiydi’

Direktörlüğünü Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı Art Sokaklar’ın imalini Erler Sinema üstlenirken; dizinin yapımcılığını Türker İnanoğlu üstleniyor.

YENİ KISIMDA CENAZE MERASİMİ

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Ozan Çobanoğlu, İlker İnanoğlu, Oya Akar ve Ela Yörüklü’nün paylaştığı ‘Arka Sokaklar’ dizisi, bu akşam 614’üncü yeni kısmıyla ekrana gelecek.

Dizinin son kısmında Engin Balkan, namlunun ucunda görünmüştü. Aşiret önderinin yolladığı Ukraynalı tetikçi bayan, silahını ona doğrultmuştu.

ENGİN ÖLECEK Mİ?

‘Arka Sokaklar’ın 614’üncü yeni kısım fragmanında ise İstek Baba ve takım, mezarlığa geldiklerinde Engin’in cansız vücuduyla karşılaşıyorlar. Engin Balkan için tüm takım arkadaşları cenazede hazır bulunur.

“GURUR DUYULACAK BİR MESLEKTAŞTI”

İstek Baba’nın “Şehit Emniyet Müdürü Engin Balkan, bu teşkilatın göz bebeğiydi. Gurur duyulacak bir meslektaştı, örnek bir polisti. Yıllarca bu kentin her sokağında gezdi” kelamları ise fragmana damga vuruyor.

Engin’in vurulması ile gelen acı olay bütün takımı derinden tesirler. Haberlere manşet olan bu olay sonucu alarma geçen grup, tetikçi Lena’yı ve bağlı olduğu cürüm örgütünü yakalamak ve adalete teslim etmek için var gücüyle çalışacaktır.

Her cuma akşamı yeni kısmıyla Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan diziden, ‘Engin Balkan’ karakterine hayat veren İlker İnanoğlu’nun ayrılıp ayrılmayacağı bu akşam yeni kısımda belirli olacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Arka Sokaklar’da dikkat çeken cenaze töreni! ‘Engin bu teşkilatın göz bebeğiydi’ için yorumda bulun

    ‘Arka Sokaklar’da dikkat çeken cenaze töreni! ‘Engin bu teşkilatın göz bebeğiydi’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Arka Sokaklar’da dikkat çeken cenaze töreni! ‘Engin bu teşkilatın göz bebeğiydi’ için ilk yorumu yapabilirsin.