Arkadaşları, Eren için maçta tek ayak üstünde durdu

Amasya Vilayet Özel İdarespor U16 Ekibi, Amasyaspor karşında dönemin birinci maçına 5 numaralı formayı giyen Eren’siz çıktı. Karşılaşmanın 5. dakikasında her iki ekip oyuncuları, bir dakika boyunca sağ ayaklarını kaldırıp tek ayaklarının üstünde durarak Eren’e olan sevgilerini gösterdiler.

“Benim içi oynadılar”
Bu maç için aylar öncesinden idmanlar yapıp hazırlanmasına karşın 14 Ocak’ta kaza geçiren Eren Bulut, yeşil alanda çaba eden arkadaşlarını konutundan cep telefonu aracılığıyla izledi. Maçı heyecanla takip eden 15 yaşındaki Bulut, “Benim için oynadılar. Çok memnun oldum. Çok sevdiğim arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
3-0 galip geldikleri müsabakada attıkları golleri Eren’e ikram eden Hamdi Mert, Mehmet Akif Öz ve Arda Cırıkçı şampiyon olmayı hedeflediklerini söylediler.

Forması emekli edildi
Ampute Futbol Ulusal Grubu’na girmeyi hedefleyen Eren Bulut’un muvaffakiyetle terlettiği 5 numaralı formasının emekliye edildiğini anlatan Amasya Vilayet Özel İdarespor antrenörü Levent Hırçın ise şanssız kazanın yaşandığı demir yolunun etrafının tel örgülerle kapatılmasından şad olduklarını söz etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Arkadaşları, Eren için maçta tek ayak üstünde durdu için yorumda bulun

    Arkadaşları, Eren için maçta tek ayak üstünde durdu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Arkadaşları, Eren için maçta tek ayak üstünde durdu için ilk yorumu yapabilirsin.