Art Sokaklar Engin ölüyor mu? Engin Balkan’ı oynayan İlker İnanoğlu diziden ayrılıyor mu?

Art Sokaklar dizisinin son kısmında üzerine silah çekilmiş olarak ekrana gelen Engin Balkan’a yayımlanan yeni kısım fragmanında cenaze merasimi düzenlenmişti. İstek Baba ise Engin Komiserin şehit olduğunu tabir ediyor. Pekala, Engin Balkan diziden ayrılıyor mu, ölüyor mu?

ENGİN ÖLDÜ MÜ?

Art Sokaklar’ın yayımlanan 164. yeni kısım fragmanında grubun engin Balkan’ın fotoğrafının olduğu merasimde yer aldığı görülüyor. Öte yandan İstek Baba’nın; ” Şehit Emniyet Müdürü Engin Balkan, bu teşkilatın gözbebeğiydi. Gurur duyulacak bir meslektaştı, örnek bir polisti. Yıllarca bu kentin her sokağında gezdi.” kelamları fragmana damga vurdu.

Lakin Engin Komiserin bir plan dahilinde geçersiz cenaze merasimi düzenlendiği yeni kısmın yayımlanması ile ortaya çıktı. Engin Balkan ölmedi ve dizide yer almaya devam edecek.

İLKER İNANOĞLU KİMDİR?

İnanoğlu, 20 Ağustos 1965 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Direktör Türker İnanoğlu ve oyuncu Filiz Akın çiftinin oğludur. “Yumurcak” sinemalarıyla ünlenen İlker İnanoğlu Cenevre Kentindeki Leman Koleji’nde eğitim gördü.

Sinemadaki birinci rolünü Türker İnanoğlu’nun “Yumurcak” sinemasıyla elde etti. 1986 yılında Türkiye’ye gelen ve babasıyla çalışmaya başlayan İnanoğlu, Biricik Suden’le tanıştı ve tıpkı yıl onunla evlendi. 1988 yılında çift ayrıldı. Akabinde Amerika Birleşik Devletleri’nde yüksek lisansını yapmak için gittiği Los Angeles’ta Amerikalı eşi Chole’den bir oğlu oldu. 2006 yılında Yeşim Salkım ile evlendi ve çift 2007 yılında ayrıldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Art Sokaklar Engin ölüyor mu? Engin Balkan’ı oynayan İlker İnanoğlu diziden ayrılıyor mu? için yorumda bulun

    Art Sokaklar Engin ölüyor mu? Engin Balkan’ı oynayan İlker İnanoğlu diziden ayrılıyor mu? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Art Sokaklar Engin ölüyor mu? Engin Balkan’ı oynayan İlker İnanoğlu diziden ayrılıyor mu? için ilk yorumu yapabilirsin.