Aşıklar şehri uğursuz geldi… Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen ayrıldı!

OYUNCU Seranay Sarıkaya’nın bir süredir birlikte olduğu işletmeci Umut Evirgen’den ayrıldığı ortaya çıktı. Uzun süredir arkadaş olan ikili, geçtiğimiz aylarda bu dostluklarını flörte dönüştürmüştü. 3 aydır birlikte ilişkilerini gözlerden uzakta yaşayan ikiliden ilk açıklama Umut Evirgen’den gelmişti. İşletmeci, “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” demişti. Çift, Evirgen’in itirafının ardından ilişkilerini gizlemekten vazgeçmişti.

AİLESİYLE TANIŞMIŞTI

İkili, 2022’yi âşıklar şehri Paris’te karşıladı. Fakat ünlü çiftin, tatil dönüşü ilişkilerine devam etmeme kararı aldığı öğrenildi. Umut Evirgen’in ailesiyle tanışan Seranay Sarıkaya’nın nikâh masasına oturacağı konuşulurken ayrılmaları çiftin, arkadaş çevresini de şaşırttı.

Arkadaşça başladı

Oyuncu Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’in birliktelikleri önce arkadaşça başladı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift, sık sık Umut Evirgen’in Emirgan’daki mekânında bir araya geldi.

İlk ayrılık Koç ve Özdemir’den

2021’in en mutlu çiftleri arasında gösterilen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç da Paris tatiline çıkmış, oradaki romantik anlarını sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Fakat çift, dönüşte anlaşamadıkları için ayrılık kararı almıştı. İkili, haberler sonrası birbirlerinin tüm fotoğraflarını silmişti.

Gözden Kaçmasın

Umut Evirgen’den Serenay Sarıkaya itirafı: Evet aşk yaşıyoruz

#SERENAY SARIKAYA#UMUT EVİRGEN

Serenay Sarıkaya, Umut Evirgen’in aracında görüntülendi

#SERENAY SARIKAYA#UMUT EVİRGEN

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Aşıklar şehri uğursuz geldi… Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen ayrıldı! için yorumda bulun

    Aşıklar şehri uğursuz geldi… Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen ayrıldı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aşıklar şehri uğursuz geldi… Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen ayrıldı! için ilk yorumu yapabilirsin.