Aslı Bekiroğlu: Ben değil, onlar terk etti!

Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu’nun başrolde yer aldığı, Mehmet Binay ve M. Caner Alper’in direktör koltuğunda oturduğu ‘Bergen’ sineması için Uniq İstanbul’da görkemli bir gala gerçekleşti. Galaya; sanat, medya ve cemiyet dünyasından birçok ünlü ismin yanında Bergen’in ailesi de katıldı.

“ACILI BAYAN ROLLERİ İSTİYORUM”
Aslı Bekiroğlu da birinci kere seyirci karşısına çıkan sineması izlemeye gelenler ortasındaydı. Sineması çok merak ettiğini belirten 26 yaşındaki oyuncu, “Bergen’in hayatını çok merak ediyorum, bu türlü acılı bayan rollerinde yer almak isterdim” dedi.

“EL ELE DEĞİL, KOLUNA GİRMİŞTİM”
Muhabirlerin “Kubilay Aka ile çok samimi bir biçimde görüldünüz, ihanet ve yeni aşk argümanları çıktı. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna Bekiroğlu, “Orada arkadaş etrafımla beraberdik, aslında görüntüyü da Doğu Demirkol çekti. El ele değil, koluna girmiştim. Aşk haberleri asılsız” karşılığını verdi.

ESKİ AŞKINA GÖNDERME
Geçtiğimiz günlerde “bir partide eski sevgilisi Davet Telkıvıran ve Biran Damla Yılmaz’ı görünce yeri terk ettiği” haberleri hatırlatılınca ise Bekiroğlu, “Mekanı ben değil, beni görünce onlar terk etti. Ne diyeyim onlara da mutluluklar dilerim. Yalnızım ben de” sözlerini kullandı.

BEKİROĞLU’NU SİLDİ, TAKİPTEN ÇIKTI!
Doğu Demirkol’un yayınladığı ve çok konuşulan manzaraların akabinde gözlerin çevrildiği Telkıvıran’ın, genç oyuncuyla olan tüm fotoğraflarını silip, toplumsal medyada takipten çıkması dikkat çekmişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Aslı Bekiroğlu: Ben değil, onlar terk etti! için yorumda bulun

    Aslı Bekiroğlu: Ben değil, onlar terk etti! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslı Bekiroğlu: Ben değil, onlar terk etti! için ilk yorumu yapabilirsin.