Atiba özeleştiri yaptı

 

Harika Lig ‘in 25. haftasında konuk olduğu Adana Demirspor’la 1-1 berabere kalan Beşiktaş ‘ta kaptan Atiba Hutchinson, 90 dakikanın akabinde yayıncı kuruluşa konuştu. Ligi en düzgün yerde bitirmek için ellerinden geleni yapacaklarını, bu sene kendileri üzere olmadıklarını vurgulayan deneyimli oyuncu, şu tabirleri kullandı:

‘İkinci yarı kendi oyunumuzu oynamadık’

”Kendi kendimizi baskı altına aldık. İkinci yarıdan itibaren kendi oyunumuzu oynamadık. Biz rakibi oyuna ortak ettik. Bu dönem bu çok fazla oldu. İkinci yarıda fırsatlar bulduk. Rakibimiz de buldu, biz de bulduk lakin biz son vuruşu gerçekleştiremedik.”

‘Bu sene biz kendimiz üzere değiliz’

”Elimizden gelenin en uygununu yapmaya çalışacağız. Ligi en düzgün yerde bitirmek için elimizden geleni yapacağız. Bu sene biz kendimiz üzere değiliz.”

‘Maçın 90 dakika olduğunu unutmadan uğraş etmeliyiz’

”Maç doğal ki çabucak gelecek çok fazla mühlet yok. Elimizden gelen en yeterli formda sonraki maça çalışacağız. Maçın 90 dakika olduğunu unutmadan uğraş etmeliyiz. Konutumuzda taraftarımız önünde 3 puan almak için çaba edeceğiz.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Atiba özeleştiri yaptı için yorumda bulun

    Atiba özeleştiri yaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Atiba özeleştiri yaptı için ilk yorumu yapabilirsin.