Aydemir Akbaş: Beyhan’a bir şey olsa çabucak 20’lik alırım!

Türk sinemasının 86 yaşındaki usta ismi Aydemir Akbaş, meslektaşı Beyhan Benek ile birinci sefer 1964 yılında nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, iki defa boşanıp üç kere evlenmişti.

Mutlu birliktelikleri devam eden çiftten Akbaş, geçtiğimiz aylarda; “Eğer Beyhan ile evlenmeseydim nikah masasına oturmak isteyeceğim kişi katiyetle Nebahat Çehre olurdu. Onun konut hanımlığına, tertibine hayranım, gerçek bir kadındır” demişti.

“NEBAHAT’İN KALİTESİNE ULAŞMAK ZORDUR”

Ünlü isim, kelamlarına; “Geçmişte Yılmaz Güney ile evli olduğu vakitler birbirimizin konutuna çok gidip gelirdik, mükemmel bir konut hanımıdır. Onun üzere bir bayan güç bulunur. Çok hoş yaşadı, kaliteli beşerlerle vaktini geçirdi o yüzden artık hayatına kimseyi almıyor. Nebahat’in kalitesine ulaşmak zordur” diye devam etmişti.

“ERKEKLER ALDATIR, GÜVENMEYİN”

Bu kelamları günlerce konuşulan Aydemir Akbaş, bugün de tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu. Çok konuşulacak açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, “Erkek aldatır! Yapmayan erkek mi var? Fırsatını bulacak yapmayacak. Erkeklere güvenmeyin” dedi ve ekledi:

Beyhan bana der ki; ‘Bir şey yapacaksan, benim klasımda olsun. Aşağısında yaparsan canını okurum. Gururumla oynamayacaksın, kimse bilmeyecek.

“NEBAHAT’İN KONUTUNU GEZİN, MÜZE GİBİ”

Geçtiğimiz aylarda Nebahat Çehre ile ilgili kelamlarına de açıklık getiren usta isim, “Benim Nebahat Çehre hakkında söylediklerim yanlış anlaşıldı. Çok düzgün bir insan. Konutunu gidip bir gezin! Müze üzere çok pak, titiz. Lakin benim için de Beyhan için de Nebahat Çehre dünyanın en şansız bayanlarından biri. Beyhan açıklamalarımdan sonra bozulmadı. Zira ben bunu hayatta iki kişi için söyledim. Nebahat da Beyhan’ın en sevdiği insan” tabirlerini kullandı.

“20’LİK BİRİNİ ALIRIM”

“Ben yaşlılarla dolaşmadım. Hayatım boyunca da dolaşmam. Daima istiyorum yanımda genç kızlar olsun” diyen Akbaş, kelamlarına; “Allah geçinden versin lakin eşim Beyhan olmazsa 20’lik alırım. Lazımsa neden almayayım. Nesi yakışmaz? O razıysa… ‘20’ dedim ona takılmayın, 30-40 olur fark etmez. O denli bir durum benim yaşama isteğimi arttıracak. Genç biriyle evlensem 86 yaşında hayata bağlanırım” formunda konuştu.

Aydemir Akbaş, kelamlarına; “Beyhan’ın bundan haberi var tabii… Tek başına 80 yaşında adam ne yapacak, bir hayat arkadaşı seçse makûs mü? 60 yaşında birini ne yapacağım?” diye devam etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Aydemir Akbaş: Beyhan’a bir şey olsa çabucak 20’lik alırım! için yorumda bulun

    Aydemir Akbaş: Beyhan’a bir şey olsa çabucak 20’lik alırım! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aydemir Akbaş: Beyhan’a bir şey olsa çabucak 20’lik alırım! için ilk yorumu yapabilirsin.