Aylin Acar: Güçlü bir biçimde zafere ulaşmak istiyoruz

Sultanlar Ligi’nde 2021-2022 döneminin şampiyonunu belirleyecek final serisinin dördüncü maçında VakıfBank, Fenerbahçe’yi 3-2 yenerek durumu 2-2’ye getirdi. 5. sete uzayan maçta zafere ulaşan VakıfBanklı oyuncular son sayının akabinde büyük sevinç yaşadı. Birinci 2 seti kaybetmelerine karşın vazgeçmeyeceklerini gösterdikleri için keyifli olduğunu tabir eden Aylin Acar, Fenerbahçe Opet’in uygun savaştığını söyledi. Acar, “Bu maçın kolay olmayacağını biliyorduk, onlar şampiyonluk kupasını almak için maça çıktılar. Biz asla vazgeçmeyecektik. Bugün de maça çıkarken ki mottomuz oydu. Çok güçlü bir rakip, inanılmaz savaştılar bizimle. Biz de onlara tıpkı formda karşılık verdiğimiz için çok memnunum. 2-0’dan geldik, çok kuvvetli bir maçtı. Bu maçı da alıp, son maçta son kozumuzu oynayacağız” biçiminde konuştu.

“Vazgeçmediğimizi gösterdik”

Son maçta ellerinden gelenin en düzgününü yapacaklarını tabir eden Acar, “Burada çok hoş bir atmosfer vardı, dayanak veren tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim. Son maçı alıp kupayı müzemize götürmek istiyoruz. Onlar çok fazla saldırdılar, sahiden istiyorlardı.

Vazgeçmeyeceğiz diye çıktığımız için vazgeçmediğimizi gösterdik. Hazırlıklarımızı tamamlayacağız, çok daha güçlü bir halde zafere ulaşmak istiyoruz” diye konuştu.

Real Madrid: Destansı bir çabayla finale!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Aylin Acar: Güçlü bir biçimde zafere ulaşmak istiyoruz için yorumda bulun

    Aylin Acar: Güçlü bir biçimde zafere ulaşmak istiyoruz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aylin Acar: Güçlü bir biçimde zafere ulaşmak istiyoruz için ilk yorumu yapabilirsin.