Aylin Coşkun ve Volkan Aslan’ın evliliğinde neler oluyor? ‘Hıçkıra hıçkıra ağladı’

15 yıllık birlikteliğin akabinde 2019 yılında hayatını birleştiren ünlü müzikçi Aylin Coşkun ve Volkan Aslan çiftinin evliliği üzerinde kara bulutlar dolaştığı savı magazin gündemine bomba üzere düştü.

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine nazaran; İddiayı ortaya atan, bir Instagram kullanıcısı. O kişi şu sıralar magazin gündeminden düşmeyen iki çocuk sahibi çift Alişan ile Buse Varol’un boşanma haberini bahis alan bir paylaşımın altına şu yorumu yazdı:

“BALIKÇIDA HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLARKEN GÖRDÜM”

“Böyle memnun görünen evliliklere çok da kanmayın. Dört duvar ortasında ne yaşandığını kimse bilemez. Çok keyifli olduğunu düşündüğüm bir çift daha vardı; Aylin Coşkun ve eşi. En son bayanı bir balıkçıda hıçkıra hıçkıra ağlarken gördüm. Yakında onlar da boşanırsa şaşırmam.”

Toplumsal medyayı etkin kullanan isimlerin başında gelen müzikçi Aylin Coşkun, 2019 yılında dünyaevine girdiği Volkan Aslan ile keyifli evliliğinden kareleri paylaşmayı ihmal etmiyor.

Instagram’da 486 bin takipçisi bulunan ünlü müzikçi Aylin Coşkun, 15 yıl flört ettikten sonra nikah masasına oturduğu eşinden gelen büyük jesti takipçileri ile paylaştı.

Yeni yaşını kutlayan Coşkun’a en büyük sürpriz eşinden geldi. Coşkun’un doğum gününde eşi yüzünü koluna dövme olarak yaptırdı.

Coşkun eşinin fotoğrafını 486 bin takipçili hesabından ‘Kocişim sürpriz yapıp yüzümü koluna dövdürmüş.’ notuyla paylaştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Aylin Coşkun ve Volkan Aslan’ın evliliğinde neler oluyor? ‘Hıçkıra hıçkıra ağladı’ için yorumda bulun

    Aylin Coşkun ve Volkan Aslan’ın evliliğinde neler oluyor? ‘Hıçkıra hıçkıra ağladı’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aylin Coşkun ve Volkan Aslan’ın evliliğinde neler oluyor? ‘Hıçkıra hıçkıra ağladı’ için ilk yorumu yapabilirsin.