Ayşecan Tatari kızı Müjgan’ı doktora götürdü! Gelen ileti şoke etti

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde canlandırdığı ‘Duygu’ karakteriyle tanınan Ayşecan Tatari, meslektaşı Edip Doruklu ile nikah masasına oturmuş, geçtiğimiz yıl da kızı Müjgan’ı dünyaya getirmişti.

Oyuncu Ayşecan Tatari, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile gündem oldu. Tatari, çocuğunu götürdüğü tabibin kendisine kazara attığı bildiriyle çıldırdı.

Küçük kızını göz tedavisi için bir hastaneye götüren Ayşecan Tatari Instagram’dan gelen bildiriyle adeta şoke oldu. Kızını muayene eden tabip, Ayşecan Tatari’nin kızıyla ilgili ‘Ay ömrümü yedi bu çocuk bugün benim. Çok hudut oldum’ tabirini içeren iletisi kazara Ayşecan Tatari’ye gönderdi.

İLETİSİ İFŞA ETTİ

Bu iletisi Instagram hesabından ifşa eden oyuncu, “Size de düzgün akşamlar Aslı Hanım. Bakın, bu hanımefendi bugün Müjgan’ın göz ölçümünü yaptı. 1,5 yaşındaki kızım, daha evvel hiç görmediği aletler karşısında korkup ağladı. Sonra da o günkü ‘hasta’sıyla ilgili yapacağı dedikoduyu bana atmış yanlışlıklar. Nasıl?” sözlerini kullandı.

HASTANE ARADI

Açıklamalarına devam eden Tatari, “Buradan şunu çıkarabilir miyiz? Hasta saklılığı aslında çiğnenebilen bir haktır ve hastayken yaptıklarımıza dikkat mi etmeliyiz?” dedi.

Öte yandan Ayşecan Tatari, paylaşımından çabucak hastane yetkililerinin kendisiyle bağlantıya geçtiğini belirtti ve sürecin onlar tarafından da takip edildiğini bildirdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ayşecan Tatari kızı Müjgan’ı doktora götürdü! Gelen ileti şoke etti için yorumda bulun

    Ayşecan Tatari kızı Müjgan’ı doktora götürdü! Gelen ileti şoke etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ayşecan Tatari kızı Müjgan’ı doktora götürdü! Gelen ileti şoke etti için ilk yorumu yapabilirsin.