Bade İşçil sıra beklemekten sıkıldı!

Bade İşçil’in, kahve dükkanının önünde sıra beklerken kendisini görüntüleyen basın mensuplarına, “Çekmeyin arkadaşlar, ben Bade değilim” demesi dikkat çekti.

“BURAYI BEKLEYEMEM”

Daha sonra sıra beklemekten sıkılan oyuncu, “Burayı bekleyemem, size kolay gelsin” diyerek, kahve almaktan vazgeçti. Soruları cevapsız bırakan İşcil, gözlerden kayboldu.

“O ADAMI SEVMESEM ÇOCUK YAPMAZDIM”

Bade İşçil, beş yıl evvel boşandığı Malkoç Sualp’le birlikte çocukları Azur için Bodrum Yalıkavak’ta tatile çıkmıştı. İkiliye İşçil’in annesi Kadriye Hanım da eşlik etmişti.

Tatili dönüşü açıklama yapan 38 yaşındaki oyuncu, “Oğlum, eski eşimle tatile devam ediyor. Biz esasen pandemide de eğitim için de bir ortaya geldik. Neyi paylaşmayacağız? ortak çocuğumuz var” demişti.

İşçil, “Ne olursa olsun çocuğumun babası, onun genini soy ismini taşıyor. Zati o adamı sevmezsem çocuk yapmazdım” sözlerini kullanmıştı.

Bade İşçil, “Biz vaktinde anlaşamadık ve ayrıldık. Anne ve babayız ne kadar farklı olabiliriz ki? ‘Maşallah’ diyeyim, birbirimizi çocuk için yönetim ediyoruz” biçiminde konuşmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bade İşçil sıra beklemekten sıkıldı! için yorumda bulun

    Bade İşçil sıra beklemekten sıkıldı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bade İşçil sıra beklemekten sıkıldı! için ilk yorumu yapabilirsin.