Bakan Selçuk öğrencilerle su savaşı yaptı

Bakan Selçuk öğrencilerle sohbet etti, bowling ve golf oynadı, su savaşı yaptı. Daha sonra okulun bahçesine Ziya Öğretmen ağacı dikti. “Telafide ben de varım tüm Türkiye’de devam ediyor” diyen Selçuk şöyle konuştu;

8 MİLYON ÖĞRENCİ TELAFİDE
Türkiye’de 8 milyon öğrenci 22 bin okulumuzda fakat bunun yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve öbür bakanlarımızın yerleri atölyeleri, kütüphaneleri dahil olmak üzere her yerde faaliyetlerimiz var ve çok hızlanarak devam ediyor. Yaklaşık 300 bin civarında öğretmenimiz de buna katılıyor. Hem öğretmen olarak katılıyor hem de kendileri telafide ben de varım etkinliklerini yapıyorlar. Halk oyunları oynuyorlar, enstrüman çalıyorlar, hentbol oynuyorlar, kendi ortalarında eğleniyorlar, tabiat yürüyüşü yapıyorlar. Velilerimizi bu etkinliklere davet ediyorum. Gelsinler görsünler. Çatalca’ya geldik ve burada da bu cins yerlerimiz ziyadesiyle var. Çocuklar burada, öğretmenler burada. O kadar eğlenceli faaliyetler var ki benim de katılmamı istiyorlar. İlkokul birinci sınıf öğrencileriyle su savaşı yaptık. Çok da adil olmadı zira hepsi birebir anda bana su sıktı.

TELAFİ PROGRAMI KALICI OLACAK
Yaz okulu diye tabir ettiğimiz çalışmalar aslında toplumun her kesitinin gereksinim duyduğu çalışmalar. Biz Ulusal Eğitim Bakanlığı olarak salgın periyodundan bağımsız olarak bu faaliyetlerin devamı noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birebir halde devam edeceğiz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bakan Selçuk öğrencilerle su savaşı yaptı için yorumda bulun

    Bakan Selçuk öğrencilerle su savaşı yaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bakan Selçuk öğrencilerle su savaşı yaptı için ilk yorumu yapabilirsin.