Basın toplantısında skandal olay! Fiorentinalı isim gözleriyle taciz etti

Kış transfer devrinde 14 milyon Euro karşılığında Basel’den Fiorentina’ya transfer olan Arthur Cabral’ın basın toplantısındaki hareketleri olay oldu.

REAKSİYON ÇEKTİ

Cabral’ın kulübün toplumsal medya sorumlusu Rossella Petrillo’ya olan bakışı ve yaptığı hareketler toplumsal medyada reaksiyon çekti.

GÖZLERİYLE TACİZ ETTİ

Bir toplumsal medya kullanıcısının paylaştığı görüntüde gözleriyle bayan medya sorumlusunu taciz eden Brezilyalı futbolcunun o andaki tabiri de dikkatlerden kaçmadı.

REAKSİYON GÖRDÜ

Yalnızca Fiorentina taraftarı değil, İtalya’nın birçok kulübünün taraftarları bu duruma büyük reaksiyon gösterdi.

CEZA VERİLMESİ İSTENİYOR

Toplumsal medyadan Fiorentina’nın resmi hesaplarının altına yüzlerce yorum atan taraftarlar Cabral’a ceza verilmesini istiyor.

DAHA EVVEL SPOR MUHABİRLİĞİ YAPTI

Rossella Petrillo, İtalya’nın esaslı kulplerinden olan Fiorentina kulübünün medya sorumlusu olarak vazife yapan bir çalışanı. Daha evvel spor muhabirliği yapan Petrillo hoşluğu ile isminden kelam ettiriyor.

2 MAÇTA 1 ASİST

Bu dönem Basel formasıyla 31 maça çıkan Arthur Cabral, bu maçlarda 27 gol atıp 9 asist yaptı. Ocak ayının sonunda 14 milyon Euro karşılığında transfer olduğu Fiorentina formasıyla 2 maça çıkan 23 yaşındaki futbolcu, yeni kadrosunda şimdi golle tanışamadı lakin 1 asist yapmayı başardı.

BARCELONA’NIN LİSTESİNDEYDİ

Palmeiras’tan transfer edildiği 2019 yılından bu yana büyük bir gelişim gösteren ve performansıyla Barcelona’nın da transfer listesine giren 23 yaşındaki Arthur’un İtalyan grubuna maliyeti ise 14 milyon euro oldu.

JUVE SAVI

Genç oyuncunun Juve yolunu tutan Sırp yıldızın yerini doldurup dolduramayacağını ise önümüzdeki günler gösterecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Basın toplantısında skandal olay! Fiorentinalı isim gözleriyle taciz etti için yorumda bulun

    Basın toplantısında skandal olay! Fiorentinalı isim gözleriyle taciz etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Basın toplantısında skandal olay! Fiorentinalı isim gözleriyle taciz etti için ilk yorumu yapabilirsin.