Bebek göründü! Adriana Lima’dan hamilelik pozu

Geçtiğimiz yıl Andre Lemmers ile yeni bir aşka yelken açan, üretimci sevgilisiyle birinci kere eylülde düzenlenen 78. Venedik Sinema Şenliği’nde kırmızı halıya çıkan Adriana Lima, toplumsal medya hesabından bebek beklediği haberini vermişti.

KARNI BARİZLEŞTİ
Üçüncü sefer anne olmak için gün sayan Brezilyalı yıldız, evvelki gün sevgilisiyle birlikte ünlü bir giysi markasının yeni koleksiyonunun sergilendiği defileyi gitti.

Davet için siyah bir elbise tercih eden Adriana Lima’nın, karnının uygunca belirginleştiği görüldü. Birinci sefer hamilelik pozu veren ünlü model, keyifli halleriyle annelik heyecanını yansıttı.

BU TÜRLÜ DUYURDU
Eski eşi Marco Jaric ile evliliğinden Valentina ve Sienna isminde iki kızı bulunan 40 yaşındaki hoş, keyifli haberi Tiktok hesabından açıklamıştı. Adriana Lima, görüntüde makyajsız haliyle elindeki testi göstermiş, testte ‘hamile’ sözü görülmüştü.

Adriana Lima, geçtiğimiz yıllarda Türk müellif Metin Hara ve iş insanı Buyruk Uyar ile yaşadığı aşklarla uzun müddet magazin dünyasında konuşulmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bebek göründü! Adriana Lima’dan hamilelik pozu için yorumda bulun

    Bebek göründü! Adriana Lima’dan hamilelik pozu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bebek göründü! Adriana Lima’dan hamilelik pozu için ilk yorumu yapabilirsin.