Ben Affleck’den ‘flört uygulaması kullandı’ savlarına yanıt!

17 yıl ortanın akabinde müzikçi Jennifer Lopez (52) ile yine alevlenen ve evliliğe giden bağlantısıyla gündemde olan Ben Affleck’in (49), flört uygulaması kullandığı konuşulmuştu.

Independent’in haberine nazaran; dijital bir platformda yayınlanan emlak temalı ‘Selling Sunset’ isimli reality programının yeni döneminde Emma Hernan, Affleck’in Lopez’le münasebetinin yine alevlenmesinden çabucak evvel aktörle eşleştiklerini argüman etmişti.

Chrishell Stause’un, “Ben Affleck’in bir kıza görüntü gönderdiği için viral olduğu vakti hatırlayın” demesinin akabinde Hernan, “Bana ileti atmış olabilir de olmayabilir de…” sözlerini kullanmıştı.

“BENNIFER’I ENGELLEBİLİRSİN”

Emma Hernan, Affleck’in kendisini birkaç sefer kahve içmeye davet ettiğini lakin hiç gitmediğini belirtmişti. Stause, Hernan’ın bu kelamlarının akabinde “Bennifer’ı engelleyebilirsin” diye espri yapmıştı.

Emma Hernan, Affleck’in Lopez ile ikinci birlikteliğini kastederek, “Ondan çabucak önceydi” tabirlerini kullanıp, şunları eklemişti; “Yani, tahminen de ‘Bennifer’ olmazdı. Boston kontağımız var. Yani bu onun tavlama cümlesiydi.”

Stause da ikilinin iletilerini gözden geçirerek “Yani sana çıkma teklif etti, çok şirin ve tatlıydın ancak ‘Hayır’ dedin” demişti.

YALANLADI

Tüm bunların akabinde Ben Affleck’in temsilcileri, People’a mevzuya ait açıklamalarda bulundu ve tezleri yalanladı. Affleck’in temsilcileri, “Birkaç yıldır etkin bir üye olmadığını doğruladı” dedi.

DAHA EVVEL DE NİŞANLANMIŞLARDI

Öte yandan Jennifer Lopez ile Ben Affleck, “The Interest” sinema setinde tanışmıştı lakin o devir ünlü müzikçi, Chris Judd ile evliydi. Lopez, Judd’dan boşandıktan sonra Affleck ile büyük bir aşka yelken açmıştı. İkili, akabinde nişanlanarak, evlilik yolunda birinci adımı atmıştı. Hatta Affleck, o periyot Lopez’in albümünün en ünlü müziği ‘Jenny from the Block’ın klibinde bile rol almıştı.

DÜĞÜNLERİNİ ERTELEYİP, AYRILIK KARARI ALMIŞLARDI

Çiftin aşkları, ortaya atılan savların akabinde yarım kalmıştı. Jennifer Lopez’e 2.5 milyon dolarlık pembe elmas bir nişan yüzüğü takan Ben Affleck’in yüzüğü olmadan kulüplerde eğlendiği öne sürülmüştü. Ünlü aktörün sinema çekimi için gittiği Kanada’da bir kulüpte bayanlarla birlikte olduğu da argüman edilmişti.

İkili, haklarında çıkan bu dedikoduların akabinde evvel evlilik tarihlerini ertelemiş, akabinde da 2004 yılında yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. Ayrılığı isteyen tarafın Ben Affleck olduğu konuşulurken, oyuncu kısa bir mühlet sonra Jennifer Garner ile evlenmişti. Jennifer Lopez’in de hayatına eski arkadaşı olan ünlü müzikçi Marc Anthony girmişti.

YAŞ GÜNÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında sevgilisi ve yakın dostlarıyla teknesinde 52. yaş gününü kutlayan ünlü müzikçinin, Ben Affleck’ten evlilik teklifi almıştı. Sevgilisinin teklifine ‘evet’ cevabını veren Lopez, Affleck ile dudak dudağa pozunu paylaşmıştı. Lopez, eski aşkıyla yine bir ortaya geldikten sonra birinci kere birlikte fotoğraflarını yayınlamıştı.

BİRİNİN İKİ OBURUNUN ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Lopez, müzikçi Marc Anthony ile 2004 yılında evlendi. İkiz çocukları olan çift, 2014’te boşandı. Ben Affleck de 2005 yılında Jennifer Garner ile evlendi ve üç çocuk sahibi oldu. Çift, 2015’te yollarını ayırmaya karar verdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ben Affleck’den ‘flört uygulaması kullandı’ savlarına yanıt! için yorumda bulun

    Ben Affleck’den ‘flört uygulaması kullandı’ savlarına yanıt! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ben Affleck’den ‘flört uygulaması kullandı’ savlarına yanıt! için ilk yorumu yapabilirsin.