Benfica başkanının usulsüzlüklerinde Talisca detayı! 400 bin euro…

Spor Arena Dış Haber – Portekiz’de düzenlenen ‘Kırmızı Kart Operasyonu’ kapsamında kara para aklama, vergi kaçırma, dolandırıcılık ve sahtekarlık yaptığı savlarıyla gözaltına alınan ve Benfica başkanlığı vazifesini bırakmak zorunda kalan Luis Filipe Vieira’nın daha evvel yaptığı adapsız işlere dair ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Ülkenin saygın gazetelerinden Publico’nun ortaya attığı argümana nazaran; bir devir Beşiktaş’ta da forma giyen Anderson Talisca’nın Brezilya’nın Bahia kulübünden transferinde adapsız komite verildiği belirtildi.

EKSTRA 400 BİN EURO KURUL

Benfica’nın Talisca transferi için Bahia ile 4,75 milyon euro karşılığında anlaştığı ve bu transferde Talisca’nın menajeri Carlos Leite’ye de 750 bin euro komite ödediği tabir edilirken, bu transferde Bruno Macedo isimli avukatın da 400 bin euro adapsız komite aldığı kaydedildi.

LİDERLE KONTAĞI ORTAYA ÇIKTI

Bruno Macedo’nun Luis Filipe Vieira ile yakın arkadaş olduğu ve teknik yönetici Jorge Jesus’un evvel Benfica’dan Flamengo’ya gidişine, sonrasında tekrar Benfica’ya dönüşüne aracılık ettiği ortaya çıktı. Ayrıyeten Jesus ve Vieira’nın tüzel işlerine de Macedo’nun baktığı belirtildi.

‘Kırmızı Kart Operasyonu’ kapsamında Macedo’nun şirketinin tüm raporlarının ve hesaplarının ayrıntılıca incelendiği ve Talisca transferindeki usulsüzlüğün bu sayede ortaya çıktığı kaydedildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Benfica başkanının usulsüzlüklerinde Talisca detayı! 400 bin euro… için yorumda bulun

    Benfica başkanının usulsüzlüklerinde Talisca detayı! 400 bin euro… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Benfica başkanının usulsüzlüklerinde Talisca detayı! 400 bin euro… için ilk yorumu yapabilirsin.