Beren Saat: 10 sene sonra birinci defa beni sahneye davet etti

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusu, Kenan Doğulu konseriyle eşsiz anlara dönüştü. Sanatçı, konserin açılışını Masis Aram Gözbek şefliğindeki 40 kişilik MAGMA Filarmoni Korosu eşliğinde seslendirdiği 10. Yıl Marşı’yla yaptı.

Sanatkarın eşi Beren Saat, ‘Aşk İle Yap’ müziği sırasında sahneye çıkıp, Kenan Doğulu ile dans etti. Bu imajlar toplumsal medyada gündem oldu.

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine nazaran; Beren Saat ve kendisi üzere oyuncu olan yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu, evvelki gün Arnavutköy’deki bir yer çıkışında görüntülendi.

“10 SENE SONRA BİRİNCİ KEZ!”

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda eşi Kenan Doğulu ile sahnedeki dansı sorulunca, “10 sene sonra birinci sefer beni sahneye davet etti” halinde konuştu.

“BU MEVZUYU KAPATALIM ARTIK”

Saat, akabinde dişlerini yaptırdığı ve toplumsal medyada aldığı yansılar sorulunca gülerek, “Bu mevzuyu kapatalım artık” tabirlerini kullandı.

Beren Saat, ‘Kulüp’ dizisindeki teklifi reddetmesinin akabinde rolü Gökçe Bahadır’ın kapmasıyla ilgili de konuştu. Oyuncu, “Biliyorsunuz biz uzun mühlet hazırlanmıştık, o da çok haber oldu lakin ben Gökçe’yi de arayıp, tebrik ettim” diyerek, süratle oradan ayrıldı.

Kıssası 1995 yılının İstanbul’unda geçen altı kısımlık üretimde, Matilda karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, sergilediği performansla beğeni topluyor.

KENAN’DAN JEST

‘Kulüp’ dizisinin galası evvelki akşam Salt Galata’da gerçekleşmişti. Geceye katılanlar ortasında Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti de vardı. Basın mensuplarını gören ikili, soruları ayaküstü yanıtlamıştı.

Heyecanlı olan Kenan Doğulu, dizinin dördüncü kısmında bir müzik verdiğini açıklarken, “İnşallah mükemmel bir dönem olur. Dizide duygusal olarak farklı bir bağımız oldu” sözlerini kullanmıştı. Beren Saat ise heyacanlı olduğunu söylemişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beren Saat: 10 sene sonra birinci defa beni sahneye davet etti için yorumda bulun

    Beren Saat: 10 sene sonra birinci defa beni sahneye davet etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beren Saat: 10 sene sonra birinci defa beni sahneye davet etti için ilk yorumu yapabilirsin.