Berk Oktay ile Yıldız Davet Atiksoy yaza evleniyor

2020’de Merve Şarapçıoğlu ile olaylı bir biçimde boşanan Berk Oktay, daha evvel ‘Savaşçı’ dizisinde birlikte rol aldığı Yıldız Davet Atiksoy ile ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

KIZ İSTEMEYE GİDİYOR

Keyifli birliktelikleri devam eden ve geçtiğimiz şubat ayında evlilik yoluna giren ikili, düğün için düğmeye bastı. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine nazaran; Berk Oktay, 2 Şubat’ta çiçeğini çikolatasını alacak, annesi ve babasıyla birlikte İzmir’e kız istemeye gidecek.

Kuruluş Osman’ dizisinde ‘Malhun Hatun’ rolüyle bir kere daha gönülleri fetheden Yıldız Davet Atiksoy’un İzmir’de yaşayan ailesini ziyaret edecek olan Oktay Ailesi, tıpkı gün nişan yüzüklerini de takacak.

DÜĞÜN ALAÇATI’DA

İkisi de epeyce ağır çalışan çift, düğünü ise yaza yapmak istiyor. Setlerinin durumuna nazaran düğünü organize edecek olan ikili, Alaçatı’da hoş bir merasim ve kutlama yapmak istiyormuş.

“GEL DE ‘EVET’ DEME”

Kendisinden üç yaş küçük meslektaşı Atiksoy’a evlenme teklifi eden 38 yaşındaki oyuncu, memnun haberi toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Berk Oktay, sevgilisiyle el ele tutuştukları ve tektaşın ön plana çıktığı kareyi, “Beraber yaşlanalım mı?’ dedim, ‘Evet’ dedi” notuyla yayınlamıştı.

Yılız Davet Atiksoy ise memnunluğunu, “Gel de ‘Evet’ deme. Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim” kelamlarıyla takipçileriyle paylaşmıştı. İkili, takipçilerinden çok sayıda tebrik iletisi gelmişti.

AİLELER TANIŞMIŞTI

Öte yandan Berk Oktay, geçtiğimiz ocak başında İzmir’de ailesini ziyaret ettikten sonra Atiksoy’un meskenine de gitmişti. Oktay, sevgilisinin annesi Yeşim Hanım ve babası Kemal Bey’le çektirdikleri fotoğrafı paylaşmıştı. Atiksoy da daha evvel Oktay’ın ailesiyle tanışmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Berk Oktay ile Yıldız Davet Atiksoy yaza evleniyor için yorumda bulun

    Berk Oktay ile Yıldız Davet Atiksoy yaza evleniyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Berk Oktay ile Yıldız Davet Atiksoy yaza evleniyor için ilk yorumu yapabilirsin.