Berna Gözbaşı: Ömer Erdoğan ile imza evresine geçemedik

2021-2022 döneminin akabinde Hikmet Karaman ile yollarını ayıran Kayserispor, teknik yöneticilik için prensipte Ömer Erdoğan ile anlaşmıştı. Geçmişten gelen borçları nedeniyle transfer tahtasının kapalı olduğu tez edilen sarı kırmızılı kulüpte lider Berna Gözbaşı açıklama yayımladı. Lider Berna Gözbaşı açıklamasında, “Ekonomik meseleler yalnızca ülkemizde değil, tüm dünyada futbolu etkiliyor. Artık hiçbir şey eskisi üzere olmayacak. Hepimizin ayaklarının yere basması gerekiyor. Prensipte anlaştığımız Ömer Erdoğan ile imza evresine geçemedik. Biz esaslı, büyük bir kulübüz. Oturmuş, güçlü bir takımımız var. Kısa mühlet içinde bu takım üzerine artı bedel katacak, taraftarımıza coşkular yaşatacak bir teknik yönetici ile yolumuza devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

Ömer Erdoğan ise toplumsal medyadan yaptığı açıklamada, “Yeni bir meydan okuma maksadı ile her mevzuda mutabık kaldığım Kayserispor ve pahalı lideri Berna Gözbasi hanımefendiyle en son yaptığımız görüşme sonucunda transfer tahtası ile alakalı gelişen maniler sebebiyle büyük bir hüzünle bu muahedenin tarafımca kabul edilemeyeceğini kendilerine belirttim. Siz kıymetli spor kamuoyu ve Kayserispor topluluğuna da belirtmek isterim. Kayserispor ile ismimin geçtiği andan itibaren bana gerek toplumsal medyadan gerek ise iletileriyle sevgi ve dayanaklarını gösteren Kayserispor taraftarına teşekkürlerimi ve hürmetlerimi iletiyorum. Gelecek dönemde Kayserispor gönülden muvaffakiyetler diliyorum” açıklamasında bulundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Berna Gözbaşı: Ömer Erdoğan ile imza evresine geçemedik için yorumda bulun

    Berna Gözbaşı: Ömer Erdoğan ile imza evresine geçemedik için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Berna Gözbaşı: Ömer Erdoğan ile imza evresine geçemedik için ilk yorumu yapabilirsin.