Beşiktaş egzersizinde Lider Karaveli’nin manzarası dikkat çekti

SKORER ÖZEL / FOTOĞRAF: CENGİZ MALGIR

Spor Toto Harika Lig’in 31. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, bu uğraşın hazırlıklarını sabah saatlerinde yaptığı idmanla sürdürdü.

Nevzat Demir Tesisleri’nde Teknik Yönetici Valerien Ismael idaresinde, ulusal gruplarında bulunan oyunculardan mahrum gerçekleşen idmanın birinci 20 dakikası basına açık gerçekleşti. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, top ve pas çalışmalarıyla devam etti. İdmanın basına kapalı kısmında ise Trabzonspor maçının taktiği üzerinde duruldu.

PJANIC FERDÎ ÇALIŞTI
Siyah-beyazlılarda belinde ağrı bulunan Josef de Souza salonda, Pjanic ise alanda ferdî çalıştı. Bir müddettir sakatlıkları olan Welinton ve Oğuzhan Özyakup da idmanın tamamında ekiple yer aldı.

TEK BAŞINA TAKİP ETTİ
Ayrıyeten Kendi isteğiyle vazifesinden ayrılan Lider Karaveli, yeni teknik adam Valerien Ismael’in yönettiği antrenmanı tel örgülerin gerisinden takip etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Beşiktaş egzersizinde Lider Karaveli’nin manzarası dikkat çekti için yorumda bulun

    Beşiktaş egzersizinde Lider Karaveli’nin manzarası dikkat çekti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaş egzersizinde Lider Karaveli’nin manzarası dikkat çekti için ilk yorumu yapabilirsin.